Facebook Google+ Twitter

TdS. Czy Justyna Kowalczyk wyląduje w kosmosie?

Za sprawą najlepszej polskiej narciarki bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejszy sprint podczas Tour de Ski. Justyna Kowalczyk przed rokiem wypadła słabo. Obecnie jest liderką TdS, a przed południem uzyskała jedenasty rezultat eliminacji.

Justyna Kowalczyk / Fot. PAP/Grzegorz MomotWe włoskim Dobbiaco, znanym również pod niemiecką nazwą Toblach, dziś odbywa się szósty etap Tour de Ski (TdS). Tym razem biegaczki narciarskie rywalizują w sprincie stylem dowolnym. Faza pucharowa zawodów zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ liderka klasyfikacji TdS - Justyna Kowalczyk - nie lubi tej konkurencji i uważa ją za najsłabszą w swoim wykonaniu.

Przed rokiem zajęła dopiero dwudziestą drugą pozycję, odpadając w ćwierćfinale, w którym przekroczyła linię mety jako piąta.

Mieszkanka Kasiny Wielkiej na temat swoich szans w dzisiejszym starcie Robertowi Błońskiemu z "Gazety Wyborczej" powiedziała: "awans do finału sprintu to dla mnie kosmos". Czy Polce uda się zatem wylądować w kosmosie podczas trwającego Tour de Ski? Przekonamy się o tym po godz. 12,15, kiedy to odbędzie się faza pucharowa zawodów (pięć ćwierćfinałów, dwa półfinały, finał). Przed południem natomiast zakończyła się faza wstępna rywalizacji, w której wzięło udział sześćdziesiąt zawodniczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.