Facebook Google+ Twitter

Teatr 13 zaprasza na casting

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-11-16 12:01

Chciałbyś zagrać w spektaklach "Król Lear" W. Szekspira albo "Macbett" E. Ionesco? Przyjdź więc na casting do warszawskiego Teatru 13 i zadziw wszystkich swoim występem.

Spektakl "Mistrz i Małgorzata" / Fot. BOK BiałołękaByć może już od dzieciństwa marzyłeś o zawodzie aktora? Jako dziecko brałeś udział w różnych akademiach i przedstawieniach teatralnych. Może wiele razy słyszałeś, że byłby z Ciebie dobry aktor, bo doskonale radzisz sobie na scenie. Teraz nadszedł odpowiedni moment, aby zrealizować swoje najskrytsze marzenia. Pomoże Ci w tym Teatr 13.

Chciałbyś zagrać w spektaklach "Król Lear" W. Szekspira albo "Macbett" E. Ionesco? Przyjdź więc na casting i zadziw wszystkich swoim występem. Z pewnością potrafisz tego dokonać. Co musisz zrobić?

Jeśli ukończyłeś 25 rok życia wyślij zgłoszenie zawierające swoje CV na adres: tsluzewski@interia.pl. Następnie przygotuj dwa teksty: wiersz oraz prozę i przyjdź do Białołęckiego Ośrodka Kultury 20 listopada na godz. 14.00. Dodatkowym atutem będzie praktyka sceniczna oraz umiejętność gry w brydża.  / Fot. mat. organizatora

To może być przygoda Twojego życia i szansa na sukces. Wiele osób zaczynało w ten sposób, a w tej chwili są znanymi aktorami i reżyserami w zawodowych teatrach. Dołącz do nich.

Casting odbędzie się w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1. Drogę do Teatru 13 pokaże Ci mapa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jeszcze kilka dni zostało. Można się pouczyć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super sprawa. Ale bardzo mało czasu na przygotowanie, szczególnie prozy. No bo chyba trzeba się na pamięć nauczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie umiem grać w brydża ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.