Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28048 miejsce

Teatr Bajka zaprasza na spektakl "Kampania Dropsa"

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-01 13:09

Spektakl jest pierwszą z dwóch części cyklu Brzechwa dla wszystkich. Historia Tomka Dropsa, który wyrzucony z domu przez swych pięciu braci, wyrusza z grupą przyjaciół – Bocianem, Wiewiórą, Myszą, Ślimakiem i Stonogą na podbój świata.

Historia Tomka Dropsa, który wyrzucony z domu przez swych pięciu braci, wyrusza z grupą przyjaciół – Bocianem, Wiewiórą, Myszą, Ślimakiem i Stonogą na podbój świata.Próbując jakoś zarobić na życie, zakłada z nimi wędrowną kompanię teatralną. Ich pierwsze przedstawienie na rynku w Klimontowie – „Pan Soczewka na dnie oceanu” okazuje się wielkim sukcesem.

Z pomocą biednym artystom przychodzi wszechwładny wojewoda… Przygodowy spektakl muzyczny z przebojowymi piosenkami Piotra Rubika, Hadriana Tabęckiego, Grzegorza Turnaua, Jacka Mikuły, Włodzimierza Korcza, Janusza Stokłosy, Czesława Niemena, Jerzego Satanowskiego, Janusza Grzywacza, Andrzeja Korzyńskiego oraz Africa Simone’a. Bajkowa i niecodzienna scenografia mistrza Edwarda Lutczyna. Spektakl o przyjaźni, szczęściu i spełnianiu marzeń. Spektakl wypełniony po brzegi pozytywną energią. Spektakl bez żadnych ograniczeń wiekowych. Spektakl jakiego dotąd nie było w Polsce. Spektakl, który odmieni Twoje życie… "Już niedługo będzie hopsać w Bajce grupa Tomka Dropsa!!!"

Reżyserii podjął się Marcin Kołaczkowski.

Więcej o spektaklu na naszemiasto

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.