Facebook Google+ Twitter

Teatr bez barier!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-20 15:08

Przyjdź do teatru w Katowicach, Warszawie, Poznaniu. Fundacja Kultury Bez Barier i Partnerzy zapraszają na spektakle z audiodeskrypcją, napisami lub tłumaczeniem migowym.

To bardzo popularne spektakle z bieżącej oferty teatralnej, dostosowane dla widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Za nami już kilka dostępnych wydarzeń w teatrze, m.in. "Wichrowe wzgórza" w Teatrze Studio, "Absolwent" w Teatrze Dramatycznym. Wiele spektakli jeszcze przed nami.

22.11. odbędzie się spektakl "Kontrakt" dramat Sławomira Mrożka w Teatrze Śląskim w Katowicach z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.
27.11. zapraszamy po raz pierwszy do Teatru ROMA na spektakl "Tuwim dla dorosłych" z audiodeskrypcją
07.12. zapraszamy na spektakl "Romantycy" do Teatru Dramatycznego w Warszawie, przedstawienie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących
08.12. spotkamy się w Poznaniu w Teatrze Animacji na spektaklu dla dzieci "Och, Emil" z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy
12.12. także w Poznaniu zapraszamy do Teatru Nowego na sztukę "Poper. Komedia z piosenkami" z audiodeskrypcją i napisami.


Ilość miejsc ograniczona. Konieczna jest rezerwacja. Bilety po specjalnej, niższej cenie można rezerwować u Ani Żórawskiej: tel.: 22 100 36 94, e-mail: ania@kulturabezbarier.org.

Wersja komunikatu w Polskim Języku Migowym: http://www.youtube.com/watch?v=gg9eKhXkUH0

Projekt Teatr "Poza Ciszą i Ciemnością" Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i Fundacji Kultury bez Barier jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerzy i Patroni:
Polski Związek Niewidomych, Polski Związek Głuchych, Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących, Fundacja ECHO, Portal ONSI, Magazyn "Pochodnia".(Monika Szczygielska)

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.