Facebook Google+ Twitter

Teatr... bez teatru - plener fotograficzny w łódzkiej operetce

Co dzieje się z teatrem gdy go nie ma? Czy wraz z ze zdjęciem kotar, wymontowaniem foteli i rozebraniem sceny umiera jego dusza? Do 7 kwietnia czekamy na zgłoszenia do pleneru fotograficznego w Teatrze Muzycznym.

Zdjęcie (fragment) z "Krainy uśmiechu" / Fot. Teatr Muzyczny w Łodzi10 kwietnia (sobota) kilkanaście wybranych osób postara się, spoglądając przez wizjery swoich aparatów, znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przez kilka godzin, poczynając od godz. 8, będzie można zajrzeć w każdy najmniejszy zakamarek remontowanego Teatru Muzycznego w Łodzi. I nie byłoby w tym nic przyciągającego, gdyby nie fakt, iż w tej nietypowej scenerii pojawią się aktorzy i tancerze łódzkiej operetki w kostiumach z jej spektakli... Czy sztuka wytrzyma starcie z szarą, betonową rzeczywistością?

Tuż po zakończeniu wycieczki wśród rusztowań, chętni zostaną porwani w zaczarowany świat magazynu kostiumów, by kontynuować swój spacer wśród strojów Tewjego, Gabriela von Eisensteina i wielu, wielu innych bohaterów spektakli Teatru Muzycznego.

Na koniec... niespodzianka. Wybrane zdjęcia uczestników pleneru złożą się na wystawę, która odbędzie się za kilka miesięcy w jednej z łódzkich galerii.

Dla dziennikarzy i czytelników Wiadomości24.pl (osób zarejestrowanych) mamy wciąż wolne miejsca w grupie, która weźmie udział w plenerze. Aby znaleźć się na liście uczestników należy wysłać swoje zgłoszenie z imieniem, nazwiskiem, linkiem do profilu i kilkoma próbnymi zdjęciami na adres anna_korzon@poczta.onet.pl, najpóźniej do 7 kwietnia. W plenerze wezmą udział osoby, które uzyskają akceptację organizatorów.

Logo ŁTF / Fot. Łódzkie Towarzystwo FotograficzneLogo Teatru Muzycznego / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziLogo Wiadomości24.pl / Fot. Wiadomości24.pl

Organizatorzy:
Wiadomości24.pl
Teatr Muzyczny w Łodzi
Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zgłoszenie wysłane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry pomysł ; ))

serdecznie pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.