Facebook Google+ Twitter

Teatr Capitol zaprasza! Bilety na spektakle w marcu rozdane!

Teatr Capitol, w ramach naszej akcji "Bilet za recenzję", przygotował dla autorów Wiadomości24.pl podwójne zaproszenia na spektakle prezentowane w marcu na scenie teatru.

 / Fot. mat. teatru Capitol"Goło i wesoło", Stephen Sinclair & Anthony McCarten - 9 marca, godz. 19.00 - Paulina Krukowska, (Uwaga: bilet do odbioru w kasie teatru przed spektaklem).

Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce”. Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie„ Eden”. Przesłuchanie wypada fatalnie.

 / Fot. mat. teatru Capitol"Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania", Zbigniew Książek - 10 marca, godz. 19.30 - Agnieszka Filipek, bilety do odbioru w redakcji dziś, tj. 5 marca do godziny 18 lub 7 -8 marca od 8 do 16.

Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów (Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Anna Oberc oraz Jakub Przebindowski), w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania" w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o "kochaniu" w sposób niezwykle dowcipny i pikantny z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. Brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć czy doświadczenie w tych sprawach!

 / Fot. mat. teatru Capitol"Bożyszcze kobiet" - 13 marca, godz. 19.00 - Ewa Naukowicz-Wójcik
Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej.


 / Fot. mat. teatru Capitol"Dwie połówki pomarańczy" - 15 marca, godz. 19.00 - Weronika Trzeciak
Sprawy damsko-męskie widziane oczami trzech pokoleń dają zaskakujące i komiczne efekty. Stare prawdy życiowe ścierają się z młodzieńczą nowoczesnością w tej misternie przygotowanej przez eks-partnera Adama intrydze, by odzyskać utraconą kilka lat temu żonę Karolinę. Niestety, sprawy zaczynają się mocno komplikować, gdy do pokoju, wynajętego specjalnie na tę okoliczność dla Karoliny, wprasza się nieznane dziecko Adama, Alex, które twierdzi, że przyjechało na pogrzeb ojca, oraz nieznośna, już zdrowo podchmielona, starsza pani z wesela, które odbywa się w tym hotelu.

 / Fot. mat. teatru Capitol"Klub mężusiów", Kristof Magnusson - 17 marca, godz. 16.00 - Danuta Nyga
Czterej przyjaciele – Helmut, Eroll, Lars i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Odbiór biletów w redakcji W24 od 11 marca do 13 marca, w godzinach od 9 do 15


Bilety wręczymy autorom W24, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują napisanie recenzji ze spektaklu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za bilety:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie obejrzę "Klub mężusiów". Po spektaklu z pewnością podzielę się wrażeniami w recenzji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, muszę zrezygnować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli nie uda się zdobyć biletów na "Klub mężusiów" to z wielką przyjemnością obejrzę "Dwie połówki pomarańczy". Oczywiście napiszę recenzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie obejrzę i napiszę recenzję. Proszę o bilety na 17 marca na "Klub mężusiów" na 16. W tym dniu mam urodziny i byłby to super prezent, pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za bilety :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

deklaruję - "Goło i wesoło" 9 marca (?)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie przygarnę bilety na "Dwie połówki pomarańczy". Deklaruję zrecenzowanie spektaklu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z chęcią podzielę się z czytelnikami Wiadomości24 swoimi wrażeniami ze spektaklu "Goło i wesoło" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.