Facebook Google+ Twitter

Teatr Capitol zaprasza na swoje spektakle

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-05-27 19:07

Capitol zaprasza widzów na trzy różne spektakle pełne kobiecych historii. Na deskach warszawskiego teatru będzie można zobaczyć "Klimakterium... i już", "Własność znana jako Judy Garland" oraz "Wszystko o kobietach". Doskonała obsada aktorska gwarantuje świetną zabawę.

"Klimakterium ... i już" / Fot. Materiały prasowe Teatru CapitolJuż dzisiaj o godz 18.30 w " Klimakterium...i już" cztery wspaniałe aktorki, opowiedzą o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z pań. Jednak nie będzie to nudna prelekcja, a wspaniały spektakl, który staje się spotkaniem pełnym humoru. A jak wiadomo śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszelkie smutki. Nie tylko panie będą się świetnie bawić, panowie także. Dzięki tej sztuce mężczyżni łatwiej zrozumieją kobiety.

28 i 30 maja o godz 19.00 Teatr Capitol zaprasza na spektakl " Własność znana jako Judy Carland". Widzowie poznają sławną aktorkę od najbardziej intymnej strony. Hanna Śleszyńska jako Judy Carland. / Fot. Materiały prasowe Teatru Capitol
Pokaże ona prawdziwe oblicze, opowie o swoim życiu, wzlotach i upadkach i zdradzi najbardziej skrywane tajemnice. Warto pójść, by to poznać, bo taka spowiedż życia rzadko się zdarza. W rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów- Hanna Śleszyńska.
Natomiast 29 maja o godz. 16.30 będzie grany spektakl "Wszystko o kobietach". Tu z kolei widzowie poznają pięć różnych historii, będących niejako studium kobiecej natury. Czy naprawdę istnieje kobieca solidarność? Czy kobieta zmienną jest? To prawda, czy tylko zwykły frazes? Warto dowiedzieć się jak to jest naprawdę. Myślę, że tematyka ta zainteresuje również i mężczyzn. Występują: Dorota Deląg, Magdalena Nieć i Daria Widawska.Bilety można nabyć w kasie Teatru Capitol (od 10.00 do 19.00 oraz zawsze na godzinę przed spektaklem). Można również skorzystać z biletów w Internecie: www.ticketonline.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.