Facebook Google+ Twitter

Teatr Capitol zaprasza w październiku! Bilety rozdane! Sprawdź komu

W październiku Teatr Capitol zaprasza autorów W24 na kilka spektakli na swoich dwóch scenach. Na początek: "Nas troje", "Single i remiksy" oraz "Aktor... to aktor". Sprawdźcie, kto otrzymał bilety. Uwaga, bilety do odbioru w redakcji od wtorku, 9 października od godziny 9 do piątku 12 października, do godziny 17.

Teatr Capitol zaprasza:

12 października, godz. 19.00, "Nas troje" - reż. Marek Koterski (dwa bilety podwójne)
Piotr Długokęcki
Weronika Trzeciak - uwaga! Bilety dla Weroniki do odbioru w kasie przed spektaklem!


14 października, godz. 16.00, "Single i remiksy" - reż. Olaf Lubaszenko (dwa podwójne bilety)
Agnieszka Filipek
Paulina Żaglewska


18 października, godz. 19.00, "Aktor... to aktor...To aktor..." - reż. Cezary Morawski (Scena Mniejsza) - (3 podwójne bilety).
Ewa Naukowicz-Wójcik
Zbigniew Kowalewski
Kasia Baran


Proszę o potwierdzenie informacji pocztą wewnętrzną.

Uwaga: to nie koniec prezentów od Teatru Capitol. Tu kolejne propozycje teatralne, a pierwszeństwo w otrzymaniu biletów będą miały te osoby, które nie otrzymały ich tym razem.

Bilety wręczymy autorom W24, którzy mają uzupełniony profil i zadeklarują napisanie recenzji ze spektaklu.

Na zgłoszenia czekamy do 8 października, do godziny 12.


OPIS SPEKTAKLI
 / Fot. plakatSztuka „SINGLE I REMIKSY” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę.

Obsada: Anna Mucha, Weronika Książkiewicz/ Katarzyna Glinka, Lesław Żurek, Wojtek Medyński.

Tekst: Marcin Szczygielski
Reżyseria: Olaf Lubaszenko

 / Fot. plakatKomedia Marka Koterskiego "NAS TROJE" opowiada o kryzysie uczuciowym pary współczesnych polskich inteligentów. Ich wrażliwość została zdominowana życiem bohaterów seriali telewizyjnych i reklam. Postać Adasia Miauczyńskiego - ukazywana często przez Marka Koterskiego w filmach - pojawia się również w tym spektaklu. Adam to mężczyzna dojrzały, który utraciwszy młodość, tęskni za dawnymi ideałami, miłością i harmonią. Pragnie wyrozumiałości i akceptacji dla własnych natręctw. Dostaje jednak nieuważne potakiwanie, złośliwe docinki albo kapiące nań łzy Małgorzaty z powodu tragicznych wydarzeń zaistniałych w serialowej rodzinie Carringtonów. Sztuka jest wartą obejrzenia dawką słodko - gorzkiego humoru. Perypetie bohaterów szczerze bawią, mimo, że mogą być odbiciem relacji damsko-męskich niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Adaś oraz Małgorzata to tylko pewne określone typy. Mieszkający w bloku Polak, Polka... i telewizor.

Obsada: Tomasz Sapryk, Małgorzata Bogdańska
Reżyseria: Jan Bratkowski


 / Fot. plakatSpektakl „Aktor... to Aktor... to Aktor...” to... próba zmierzenia się z geniuszem artysty w formie niezwykle dynamicznego, pełnego humoru dialogu z publicznością. Cezary Morawski - niczym na spowiedzi - odkrywa tajemnice zawodu, prowadząc nieustającą, iskrzącą dowcipem zabawę z Widzami. „Aktorzy - Ochotnicy” wraz z AKTOREM budują atmosferę spektaklu, a także decydują o przebiegu zdarzeń, podpowiadając najlepsze pointy! „Aktor... to Aktor... to Aktor...” jest teatralnym monologiem utrzymanym w konwencji ONE MAN SHOW.

W roli tytułowej: Cezary Morawski

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Niestety Lidio, tamten termin mi nie pasuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie spodziewałam się! Dziękuję! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo,
nic straconego : link
:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie obejrzę i zrecenzuję "Single i remiksy" 14 października, godz. 16.00.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam. Z miłą chęcią napiszę recenzję dowolnego spektaklu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo lubimy z żoną Pana Tomasza Sapryka, dlatego z ogromną przyjemnością zobaczymy "NAS TROJE w Capitolu. Jego brawurowa rola w Skazanych na Shawshank (Syrena) do dziś utkwiła nam w pamięci. Oczywiście po spektaklu obiecuje recenzję.
"Single i remiksy" też chętnie byśmy zobaczyli, bo dla odmiany celne riposty w twórczości Marcina Szczygielskiego, to równie atrakcyjna propozycja jaką dzięki Państwa szczodrości można zobaczyć i opisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

również chętnie wybiorę się na "Single i remiksy" albo "Aktor... to aktor... To aktor..." :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogromna szkoda, że Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie nie rozdaje biletów na swoje spektakle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.