Facebook Google+ Twitter

Teatr Dramatyczny założył profil w MySpace

Oprócz tworzenia nowej, oficjalnej strony Teatru Dramatycznego jego władze zdecydowały się założyć profil w serwisie społecznościowym MySpace. W swoim profilu teatr jest mężczyzną w wieku 51 lat, który zgromadził do dziś 179 znajomych!

 / Fot. http://www.myspace.com/teatrdramatycznyW profilu teatru (http://www.myspace.com/teatrdramatyczny) można znaleźć repertuar na dwa miesiące, zapowiedź premiery "Lulu na moście", zdjęcia ze spektakli oraz ofertę Towarzystwa Studentów.

- Budowa porządnej strony internetowej zajmuje kilka miesięcy, a fajnego profilu - kilka godzin - mówi Katarzyna Szustow, kierownik ds. komunikacji i rozwoju Teatru Dramatycznego.

Wśród znajomych znajdują się osoby prywatne, pracownicy Teatru, ale też grupy artystyczne czy miejsca. W komentarzach znajomi zamieszczają linki do swoich stron, zaproszenia na imprezy, pomysły i opinie dotyczące rozwoju i wizerunku Teatru Dramatycznego.

W styczniu 2008 r. doszło do całkowitej rotacji personelu teatru. Teatr tworzą obecnie młodzi, energiczni ludzie, którzy szukają ciekawych i alternatywnych rozwiązań.

Jednym z nich jest właśnie profil na MySpace, kolejnym Towarzystwo Studentów, które proponuje studentom atrakcyjne ceny za bilety i wejściówki na spektakle. W planie jest projekt stworzenia podobnych udogodnień dla osób starszych, głównie emerytów i rencistów. Są to rozwiązania, które mają na celu przyciągnąć większą liczbę widzów.

Trwają przygotowania do Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WARSZAWA CENTRALNA organizowanego przez Teatr Dramatyczny. Pierwsza edycja planowana jest na połowę października.

http://teatrdramatyczny.pl/
http://www.warszawa-centralna.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.