Facebook Google+ Twitter

Teatr Gardzienice zaprasza w niedzielę na dzień otwarty

W niedzielę 8 czerwca Europejski Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” zaprasza na dzień otwarty. Zapowiada się piękna pogoda – tym lepiej będzie smakowała ta teatralna uczta!

Odnowiony Pałac w Gardzienicach / Fot. mat. EOPT GardzieniceBramy kompleksu pałacowo-parkowego, w którym mieści się Ośrodek zostaną otwarte w niedzielę o godzinie 11.00. Będzie to okazja do poznania artystów pracujących w Gardzienicach i twórcę słynnego Ośrodka Praktyk Teatralnych. Przewidziano zwiedzanie odrestaurowanych obiektów kompleksu: Pałacu, Oficyny, Rządcówki, Parku i Ogrodów (Japońskiego i Magicznego). Przewodnicy czekają o godz. 12.00, 14.00 i 16.00.

Niezwykłe spektakle w Teatrze Gardzienice / Fot. mat. EOPT GardzieniceMożna będzie zwiedzać wystawy w poszczególnych obiektach. Dla gości dnia otwartego przygotowano swoisty kolaż pieśni z przedstawień minionych i obecnie wystawianych w Gardzienicach. Start koncertu o godz. 18.00.

Tego dnia wstęp do Ośrodka jest wolny.

Więcej o dniu otwartym 8 czerwca oraz kolejnych takich inicjatywach w najbliższym czasie na http://gardzienice.org/news/id/28.html.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.