Facebook Google+ Twitter

Teatr Kamienica poszukuje artystów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-24 10:44

„Kwadrans po nieparzystej”, bo tak nazywa się projekt, ma na celu umożliwić ludziom utalentowanym pokazanie swojego artystycznego oblicza rodzinie i przyjaciołom.

 / Fot. materiały prasoweTeatr Kamienica poszukuje artystów–amatorów, którzy chcą zaprezentować swój wieczór autorski na deskach Teatru. „Kwadrans po nieparzystej”, bo tak nazywa się projekt, ma na celu umożliwić ludziom utalentowanym pokazanie swojego artystycznego oblicza rodzinie i przyjaciołom.

Kameralna przestrzeń Naszej Warszawy, odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, a także mała scena, pozwolą artyście na zrealizowanie wieczorku autorskiego. Projekt zakłada organizację wieczorków dwa razy w tygodniu kwadrans po nieparzystej, tj. w niedziele o 17.15 i we wtorki o 19.15. Przewidywany czas na występ to 45 minut. Po tym czasie artysta będzie miał szansę stać się częścią publiczności i dzielić się na gorąco swoimi odczuciami z najbliższymi.

Zapraszamy do nas muzyków, piosenkarzy, kabareciarzy, gawędziarzy, wszystkich, którzy mają coś ciekawego do zaprezentowania. Aby przystąpić do naszego projektu niezbędne jest posiadanie talentu oraz grupy przyjaciół, która przyjdzie obejrzeć występ.

W grudniu 2012 roku zostanie wybrany laureat „Kwadransa po nieparzystej”, który będzie mógł wystąpić na dużej scenie przed prawdziwą publicznością.

Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć na Facebooku. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem pr@teatrkamienica.pl, tel. 601 511 488.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.