Facebook Google+ Twitter

Teatr Kamienica w wakacje. Sprawdź co możesz obejrzeć

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-07-09 11:21

"Tango Notturno", "Super Susan" m.in. na deskach Teatru Kamienica. Zobaczyć będzie można Emiliana Kamińskiego, Ewę Kasprzyk, Olgę Bończyk, Piotra Gąsowskiego, Katarzynę Żak i wielu innych.

 / Fot. materiały prasoweTeatr Kamienica w wakacje zaprasza widzów na trzy sceny. Na deskach Kamienicy będzie można zobaczyć Emiliana Kamińskiego, Ewę Kasprzyk, Olgę Bończyk, Piotra Gąsowskiego, Katarzynę Żak, Krzysztofa Daukszewicza, Jacka Kawalca, Tomasza Bednarka, Justynę Sieńczyłło i wielu innych.

W lipcu i sierpniu widzowie będą mogli obejrzeć „Tango Notturno” spektakl na motywach biografii Poli Negri, w reżyserii Barbary Sass. W rolę Poli Negri wcieliła się Justyna Sieńczyłło. Do października 2012 roku spektaklowi towarzyszyć będzie fragment wystawy z Muzeum Kinematografii w Łodzi „Pola Negri. Legenda kina.”

Przerwy wakacyjnej nie ma także Emilian Kamiński, wcielając się we współczesnego jaskiniowca demaskuje zawiłości relacji damsko-męskich, które niewiele zmieniły się od czasów pierwotnych. „W obronie jaskiniowca” grany jest obecnie w 150 miastach w 30 krajach na całym świecie.

Będzie można zobaczyć także Ewę Kasprzyk. Tytułowa „Super Susan” postanawia swoje okrągłe urodziny uczcić powtarzając wycieczkę do Australii, którą odbyła mając 20 lat. Podczas powtórki wyprawy z młodości, bohaterka ma tę samą naiwność, marzenia i nadzieje. Ma też kilkadziesiąt lat więcej.

Pozostałe pozycje Teatru Kamienica znajdują się na stronie internetowej teatru www.teatrkamienica.pl w zakładce repertuar.
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.