Facebook Google+ Twitter

Teatr Komedia zaprasza autorów W24 na spektakl "Klejnoty"! Rozdaliśmy bilety

"Klejnoty" to modelowy przykład angielskiej farsy w najlepszym wydaniu. W ramach akcji "Bilet za recenzję" Teatr Komedia zaprasza autorów W24 na spektakle 28 i 29 stycznia.

 / Fot. Materiały prasoweBilety otrzymują: 28 stycznia - Anna Kołodziejczyk, 29 stycznia - Paulina Żaglewska i Małgorzata Socha

Bilety przyznamy autorom, którzy mają uzupełniony pełny profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują napisanie recenzji.

„Klejnoty“ to modelowy przykład angielskiej farsy w najlepszym wydaniu. Wszystko to, co decyduje o atrakcyjności tego gatunku skupia się jak w soczewce na scenie Teatru Komedia podczas nieoczekiwanych i niezwykłych przygód statecznego londyńskiego jubilera Rogera Fogga. Ten skromny i przyjemny stary kawaler okaże się nieoczekiwanie żonatym uwodzicielem młodych kobiet i żon swoich wspólników, oszustem podszywającym się pod inne osoby, przestępcą włamywaczem okradającym własny sklep i niepoprawnym kłamcą wymyślającym tak nieprawdopodobne historie, że… wszyscy w nie wierzą. Czy jednak aby na pewno Roger Fogg to ten Roger Fogg, czy jego żona nie ma czasem zupełnie innego męża a kochanka innego kochanka? I czy inspektor prowadzący śledztwo w sprawie włamania do sklepu Fogga jest właściwie idiotą czy geniuszem? I gdzie są, do diabła, pieniądze z sejfu w sklepie jubilerskim?

Wszystko to dzieje sie w jednym niewielkim mieszkaniu, w którym kilka osób jednocześnie snuje swoje przewrotne intrygi wzajemnie o sobie nic nie wiedząc i nie podejrzewając, że nieuchronna katastrofa zbliża się już wielkimi krokami. Chyba, że Fogg wymyśli jeszcze jedno wspaniałe kłamstwo… Już dawno nie przeżyliście tak „zakręconych“ kilkudziesięciu minut. Gwarantujemy niepohamowany śmiech i zabawę w najlepszej postaci. A po powrocie z teatru do domu, tak dla pewności, sprawdźcie swoje klejnoty…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Chętnie wybiorę się na spektakl 29.01. Deklaruję zrelacjonowanie występu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Deklaruje. Moze byc 28 wtorek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gwarancja dobrego humoru i recenzja zapewniona - piszę się na 29.01.2014r.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popularna farsa - grana obecnie także w Elblągu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.