Facebook Google+ Twitter

Teatr Kwadrat zaprasza na plażę

1 września przy Teatrze Kwadrat zostanie oficjalnie otwarta plaża. Wszyscy posiadający bilety na spektakle w dwóch pierwszych dniach tego miesiąca będą mogli skorzystać z wakacyjnego klimatu w postaci piasku, palm, zimnych napojów oraz dobrej muzyki.

 / Fot. Teatr KwadratTeatr Kwadrat rozpocznie nowy sezon w wakacyjnym stylu. W ostatni weekend wakacji - 1 i 2 września - sympatycy placówki będą mieli okazję skorzystać z nowo otwartej przyteatralnej plaży!

Otwarcie plaży związane jest z rozpoczęciem nowego sezonu w Teatrze Kwadrat. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja, będąca częścią akcji "U nas lato się nie kończy". Jednym z jej celów jest przybliżenie sytuacji związanej z umiejscowieniem teatru w najbliższych miesiącach. Start został zaplanowany na godz. 17.30. Dodatkową atrakcją będą gwiazdy teatru, które również wezmą udział w przedsięwzięciu.

 / Fot. Teatr KwadratPo konferencji zaprezentowana zostanie sztuka "Przez Park na bosaka".

Teatr ten jest obecnie jedynym miejscem, oferującym rozrywkę w tym zakresie. Na plaży znajdują się - jak czytamy na stronie teatru - prawdziwy piasek, palmy i leżaki, można również napić się czegoś zimnego. Już dzisiaj na "Kwadratowej plaży" bawią się dzieci, a przechodnie fotografują nietypowe miejsce.

 / Fot. Teatr KwadratWzbogacona oferta kulturalna teatru to rozrywka nie tylko dla mieszkańców Mokotowa, ale i wszystkich lubiących połączenie sztuki wyższej z klimatem lata.

- Plaża będzie funkcjonować do 9 września bieżącego roku - podkreśla w rozmowie z Wiadomościami24.pl Marta Ajdacka, zajmująca się marketingiem i promocją Teatru Kwadrat.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.