Facebook Google+ Twitter

Teatr Maat Projekt - "Wake Up In The Evening" - fotorelacja

W lubelskim Art Studio ACK UMCS "Chatka Żaka" odbyła się premiera spektaklu "Wake Up In The Evening" w wykonaniu teatru Maat Projekt. Spektakl wyreżyserował Tomasz Bazan.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mottem spektaklu były słowa T.S. Eliota: "Przysiadam w moim ogrodzie zastanawiam się nad możliwością powrotu". Fot. Łukasz Gdak
Mottem spektaklu były słowa T.S. Eliota: "Przysiadam w moim ogrodzie zastanawiam się nad możliwością powrotu". Fot. Łukasz Gdak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Fotosy z treścią: dobre ujęcia. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Tomku za sugestie - dobór taki, a nie inny był próbą oddania emocji związanych ze spektaklem - być może są to tylko niuanse - bardziej odczuwalne "na żywo", niemniej starałem się oddać je jak najlepiej z miejsca, w którym dane mi było robić zdjęcia. Teatr ma ograniczenia - nie można być tak mobilnym, jak np na koncercie. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale kadry są niemal takie same. Moim zdaniem kolejne nic nie wnoszą. Może dobrze byłoby wykadrować samą twarz aktorki lub jeszcze bardziej przybliżyć ujęcie uchwycone na ostatnim zdjęciu. To już byłoby ciekawsze.

A najbardziej podoba mi się drugie zdjęcie i trzecie od końca. Moim zdaniem to najciekawsze ujęcia. Zatem nie krytykuję samych zdjęć, bo są fajne, ale ich dobór na reportaż.

A po trzecie nie zmienia to faktu, że uważam Łukasza za bardzo zdolnego fotografa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zgadzam się Tomasz - spójrz na kadry aktorki - w każde zdjęcie wyraża pewną dramaturgię, grę ciałem, która była kluczem do tego spektaklu. Powtarzalność w tym przypadku moim zdaniem abosultnie nie przeszkadza - wręcz jest zaletą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia dobrej jakości. Ale Łukaszu, ujęcia się powtarzają. Wiele robionych jest z tego samego miejsca. Do tego materiału wystarczyły by max 3 zdjęcia, które "opowiedziałyby" dokładnie taką samą historię jak zamieszczonych 8.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podoba mi się, 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny materiał, ciekawe ujęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* . Bardzo ciekawe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.