Facebook Google+ Twitter

Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na grudniowe przedstawienia

Teatr Muzyczny w Łodzi prezentuje najciekawsze wydarzenia muzyczne, które odbędą się w grudniu.

 / Fot. Michał Matuszak12 grudnia, g. 17.00 – koncert "Nie zapomnisz mnie Zbigniew Macias od Bodo do Sinatry" – koncert promujący nową płytę słynnego barytona.

14 grudnia, g.11.00 oraz 15 grudnia, g.17.00 - "Łajza - miscenium rockowe".

W styczniu 2013 roku na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi miało prapremierę niezwykłe widowisko, nazwane przez autorów miscenium rockowym. Łajza to widowisko taneczne do muzyki znanego łódzkiego rockowego zespołu Normalsi i Jana Sebastiana Bacha w hardrockowym brzmieniu. Teksty piosenek tworzą opowieść o losach znalezionego na ulicy chłopaka, tworzą jego historię, naznaczoną brutalnością przestępczego świata. Spektakl łączy muzykę Normalsów i utwory Jana Sebastiana Bacha, wykonywane przez hardrockowego skrzypka Michała Jelonka, współczesne style tańca z neoklasycznymi, widowiskowość koncertu z magią teatru.

20 grudnia, g. 18.30 – Muzyczna Gwiazdka – koncert kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi oraz artyści Teatru Muzycznego w Łodzi. Koncertem dyrygować będzie Waldemar Sutryk a na fortepianie akompaniować Danuta Antoszewska. Chór tworzy dziś ok. 40 dzieci, w wieku od 7 do 15 lat, zaś doskonałe przygotowanie wokalne to efekt szybkiej pracy i prawdziwej pasji. Podczas koncertu będzie można usłyszeć tak znane i popularne kolędy jak Bóg się rodzi, Lulajże Jezuniu, Cicha noc czy Wśród nocnej ciszy. Z innych utworów zaprezentowane zostaną słynna "Hallelujah" Leonarda Cohena, "Navida Nuestra" oraz włoska "Tu scendi dalla stelle". Bilety: 50-40 zł, grupowe 25 zł.

31 grudnia, g. 21.00 – Muzyczna podróż z Wiednia do Rio (Koncert Sylwestrowy)
Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza do wspólnego spędzenia jedynej w roku, wyjątkowej nocy. W sylwestra artyści teatru zabiorą widzów w pełną muzycznych wrażeń podróż ze stolicy walca przez Belgrad, Pragę, Budapeszt, Warszawę, Chicago do pełnej gorących rytmów Brazylii. Będzie można posłuchać utworów Johanna Straussa, Roberta Stolza, Henryka Warsa, Nino Roty, Gorana Bregovića oraz Ernesto Lecuony, znakomitym solistom towarzyszyć będzie chór, balet i orkiestra, a wszystko to w pięknej scenografii. Nie zabraknie również lampki szampana na powitanie Nowego Roku. Reżyserem koncertu jest Zbigniew Macias.

Bilety: 280-150 zł.

Informacje o biletach na wydarzenia: http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl/bilety


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.