Facebook Google+ Twitter

Teatr Sabat wystartował z nową Galą Operetkową

Z początkiem jesieni Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej proponuje swoim Gościom zupełną nowość. Spektakl „Bo to jest miłość”, który otwiera cykl Gali Operetkowej będzie można zobaczyć na deskach teatru już 6 października.

 / Fot. Teatr SabatW najnowszej produkcji Teatru Sabat usłyszymy najpiękniejsze arie operetkowe wykonywane przez artystów światowej sławy. Do pracy przy spektaklu Małgorzata Potocka zaprosiła słynnego Iwo Orłowskiego – charyzmatycznego tenora obdarzonego niezwykłą barwą głosu. Śpiewak jest niezmiennie ceniony przez krytyków i uwielbiany przez publiczność największych europejskich miast. Oprawą spektaklu będą układy choreograficzne w wykonaniu znakomitego Baletu Sabat.

„Zapraszając wybitnych, wspaniałych artystów o sławie międzynarodowej, łącząc klasyczną sztukę operetkową ze współczesnymi, widowiskowymi choreografiami, pragniemy udowodnić, iż operetka jest sztuką ponadczasową, potrafiącą zachwycić widownię w każdym wieku.” - mówi Małgorzata Potocka.
W oprawie muzycznej spektaklu „Bo to jest miłość” usłyszymy najpopularniejsze arie z takich operetek, jak: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” czy „Orfeusz w Piekle”. Wszystkie wykonywane przy akompaniamencie muzyków z prestiżowej Orkiestry VIVA IWO.

Przyjdź i przekonaj się sam, że operetka powróciła do serca Warszawy!
Współtwórcą spektaklu jest Narodowe Centrum Kultury

Bilety do nabycia w kasie Teatru Sabat, na stronach www.teatr-sabat.pl, www.ebilet.pl oraz pod numerem telefonu (22) 826 23 55.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.