Facebook Google+ Twitter

Teatr Sabat zdradza plany na początek nowego sezonu

Kurtyna w górę!. W Teatrze Sabat trwają ostatnie przygotowania do nowego, pełnego niespodzianek sezonu. Spektakle musicalowo - rewiowe oraz najlepsze sztuki komediowe - oto, co czeka Państwa na naszej scenie w nadchodzącym sezonie

 / Fot. mat. reklamowe Teatru SabatSezon zainaugurujemy 31 sierpnia od mocnego „H”, czyli musicalem „Hollywood na Foksal” – pełnym najpiękniejszych filmowych przebojów. To przygotowane z wielkim rozmachem widowisko muzyczno-taneczne zachwyca i podbija serca warszawskiej publiczności od chwili premiery, która odbyła się w kwietniu br. Nasze największe Gwiazdy czyli kochaną publiczność, przywitamy czerwonym dywanem i lampką szampana. Zadbamy, by tego wieczora czuli się Państwo jak na prawdziwej Hollywoodzkiej Gali. Maraton hollywoodzki potrwa jeszcze przez cały wrzesień - ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników muzyki filmowej i nowoczesnego tańca.

Czym byłby nowy sezon bez PREMIERY? Zamiast szukać odpowiedzi na to pytanie, pracujemy w pocie czoła nad spektaklem – „Bo to jest miłość”, którego pierwszą odsłonę zaplanowaliśmy na przełom września i października. Podczas wspaniałego widowiska operetkowego z udziałem artystów o międzynarodowej sławie - Iwo Orłowskiego, Bożeny Zawiślak-Dolny, Katarzyny Hołysz – usłyszą Państwo najpiękniejsze arie operetkowe do muzyki m. innymi Imre Kalmana, Johanna Straussa i Jacquesa Offenbacha. Znakomitym głosom wtórować będzie orkiestra VIVA IVO, oprawą taneczną zajmie się zespół baletowy Teatru Sabat. Spektakl jest ukłonem w kierunku warszawskiej tradycji operetkowej. Niegdyś bardzo bogatej, dziś trochę zapomnianej. Mamy nadzieję, iż odżyje ona dzięki Państwa zainteresowaniu.

Na długie jesienne wieczory przygotowaliśmy zastrzyk dobrego humoru , czyli brawurowe komedie - odchudzającą „Dietę Cud”, szalony „Zwariowany komisariat”, przewrotne „Blondynki wolą mężczyzn” oraz babski kabaret „Old Space Girls“. Znakomici, znani z ekranów telewizyjnych aktorzy udowodnią, że jesień nie musi być smutna i szara.

 / Fot. mat. reklamowe Teatru SabatTworząc repertuar nie zapomnieliśmy o doskonale znanych i kochanych przez Państwa spektaklach. Z afisza nie zejdą „Rewia Forever”, „Życie jest Sceną” i „Pocałunki świata” . Wypoczęci artyści powrócą z nową energią, by jeszcze bardziej zachwycać Państwa głosami oraz zdolnościami tanecznymi.
Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcą nam Państwo towarzyszyć w nowym sezonie.

 / Fot. mat. reklamowe Teatru Sabat

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.