Facebook Google+ Twitter

TEATR SYRENA ZAPRASZA NA WARSZTATY TEATRALNE

Rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia u dzieci to niezwykle ważny element edukacji, a teatr, jego magia i połączenie wszystkich dziedzin artystycznych w jednym miejscu, daje doskonałe narzędzia.

 / Fot. TEATR SYRENA3 października w warszawskim Teatrze Syrena rusza kolejna (czwarta) edycja warsztatów teatralnych dla dzieci.
Cykl składa się z trzech ścieżek:
"Uczymy się Teatru"
Warsztaty są okazją do poznania wielu tajemnic pracy aktora, reżysera, ale też inspicjenta, suflera czy pań garderobianych. Na sukces sceniczny pracuje blisko setka ludzi, których pracę będzie można poznać podczas tych warsztatów. Pamiętajmy, że teatr to miejsce, ludzie, spektakle i... czary!
Początek zajęć: 3 października

"Tworzymy teatr"
Druga część teatralnej przygody z warsztatami. Zaprosimy dzieci do głębszego wnikania w świat teatralny - stając się raz aktorem, raz scenografem, innym razem kostiumologiem czy recenzentem. W tę podróż zabiorać będą wspaniali aktorzy naszego teatru.
Początek zajęć: 4 października

"Jesteśmy teatrem"
22 listopada rozpocznie się trzecia część warsztatów. Tym razem dzieci zostaną podzielone na zespoły "aktorskie", oraz "techniczne", które zajmą się przygotowaniem elementów scenografii oraz kostiumów. W finale zajęć mali artyści zaprezentują spektakl oparty na wierszach m.in: Juliana Tuwima i Małgorzaty Strzałkowskiej. Dobra zabawa gwarantowana.

Harmonogram zajęć oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie teatrsyrena.pl w zakładce edukacja.TEATR SYRENA

Rezerwacja karnetów:
T: 22 10 11 613/616
@: bilety@teatrsyrena.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.