Facebook Google+ Twitter

Teatr Syrena zaprasza. Rozdaliśmy bilety!

Teatr Syrena w Warszawie zaprasza na spektakle: "Zamach na MoCarta" i "Klub Hipochondryków". Dla autorów Wiadomości24 mieliśmy po dwa podwójne zaproszenia w ramach akcji Bilet za recenzję. Zobacz, kto je otrzymał. Bilety do odbioru w kasie teatru Syrena w dniu spektaklu.

 / Fot. Mat. prasowe Teatru SyrenaTradycyjnie, w ramach akcji Bilet za recenzję, bilety przekażemy naszym autorom, którzy mają uzupełniony profil w serwisie (zdjęcie, imię i nazwisko, telefon), przynajmniej status Debiutanta (czyli opublikowany minimum jeden materiał) i zadeklarują napisanie recenzji ze spektaklu.

Na zgłoszenia czekamy do 10 września, do godziny 12.


"Zamach na MoCarta" - 12 września


- Weronika Trzeciak
Zbigniew Zamachowski wykonuje piosenki. I te nastrojowe i te żartobliwe, z tekstami Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, jak również twórców młodszego pokolenia: Tomasza Jachimka, Piotra Bukartyka i własne. Muzykę zapewnia dowcipna Grupa MoCarta, która ­przedstawi również kilka zabawnych skeczy muzycznych. Co wyniknie ze spotkania wszechstronnie utalentowanego aktora i piosenkarza z kwartetem smyczkowym o ambicjach kabaretu muzycznego? A co w tym gronie robi Wojciech Malajkat? Przekonają się Państwo sami…

Występują: Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat
Grupa MoCarta w składzie: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk, Bolek Błaszczyk oraz Roman Hudaszek

Czas trwania: 2 godziny 15 minut (1 przerwa)

 / Fot. Mat. prasowe Teatru Syrena"Klub Hipochondryków" - 14 września

- Agnieszka Filipek, Kasia Baran

Prześmieszna komedia, która od czasu premiery cieszy się wręcz niespotykaną popularnością. Zręcznie i dowcipnie napisany tekst, a co ważne interesująco wyreżyserowany i brawurowo zagrany przez znakomitych aktorów.
Tematem przewodnim jest hipochondria, a dokładniej zmagania z urojonymi chorobami trzech panów w momencie przekroczenia przez nich, magicznej dla każdego mężczyzny, granicy czterdziestych urodzin. Antykwariusz Leo oraz dwóch architektów – Ken, będący w trakcie rozwodu i Tom, mężczyzna z przeszłością amanta, prześcigają się między sobą w wymyślaniu nowych dolegliwości. Zmagają się z własną słabością, jaką jest niemożność pogodzenia z upływającym czasem. Całość, przedstawiona z dystansem i ciepłą ironią, wywołuje śmiech i wzbudza zrozumienie zwłaszcza wśród męskiej części publiczności.

Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Allan Starski
Występują: Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk, Wojciech Malajkat, Magdalena Wołłejko, Piotr Siejka, Marta Walesiak, Marcin Piętowski, Albert Osik

Czas trwania: 1 godzina 50 minut (1 przerwa)
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Bardzo dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poproszę bilety na Klub Hipochondryków i obiecuję napisać recenzję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bilety na spektakl "Zamach na MoCarta" byłyby miłym prezentem urodzinowym. Bardzo lubię grupę MoCarta, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Wojciecha Malajkata, dlatego z przyjemnością napisałabym recenzję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo proszę zaproszenie na " Klub hipochondryków" napiszę recenzję i porównam czy mój hipochondryk jest naprawdę podobny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.