Facebook Google+ Twitter

Teatr Wielki w Poznaniu zaprasza na Wielki Kiermasz Świąteczny

Kostiumy teatralne, rekwizyty czy w pełni sprawne reflektory kupić będzie mógł każdy, kto 15 grudnia wybierze się na Wielki Kiermasz Świąteczny organizowany przez poznański Teatr Wielki.

Cyganeria / Fot. Katarzyna Zalewska, materiały prasowe Teatru Wielkiego w PoznaniuPodobny kiermasz Teatr Wielki w Poznaniu po raz ostatni zorganizował w 1990 roku. Przez te 22 lata uzbierało się zapewne wiele rzeczy, które przedstawieniom teatralnym czy operowym już na pewno się nie przysłużą. W sobotę, 15 grudnia magazyny i pracownie otworzą swoje drzwi dla zwykłych ludzi. W godzinach od 10 do 15 przy ul. Polskiej 116 każdy z nas będzie mógł kupić kostium teatralny, rekwizyty czy też reflektory, które można wykorzystać np. w szkolnych przedstawieniach.

Kostiumy wystawione na sprzedaż pochodzić będą z takich przedstawień jak: "Carmen", "Mojżesz", "Żydówka" czy "Cyganeria". Większość stanowić będą stroje chóru i baletu, choć znajdzie się także kilka strojów solistów, a wśród nich kostium zaprojektowany przez Xymenę Zaniewską.

Ceny będą zróżnicowane, jednak żadna ze sprzedawanych rzeczy nie przekroczy 300 złotych. Będzie można negocjować. Na miejscu będzie istniała także możliwość wykonania drobnych przeróbek. Płatność tylko gotówką, a zainteresowanym teatr wystawi oczywiście faktury.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.