Facebook Google+ Twitter

Teatr Współczesny - "Księżyc i magnolie". Bilety rozdane

Warszawski Teatr Współczesny w ramach naszej akcji "Bilet za recenzję" zaprasza autorów Wiadomości24 na spektakl "Księżyc i magnolie". Bilety na 29 sierpnia trafiają do Katarzyny Baran. Bilety do odbioru w dniu spektaklu, w kasie teatru, do 30 minut przed przedstawieniem. Przypominamy, że spektakl rozpoczyna się o 19.15.

 / Fot. Magdalena Hueckel, Teatr Współczesny"Księżyc i magnolie" Rona Hutchinsona, w świetnym przekładzie Klaudyny Rozhin, to świetna propozycja na początek sezonu teatralnego.

"Niezadowolony z dotychczasowych efektów pracy nad "Przeminęło z wiatrem" - producent filmu David O. Selznick - podejmuje desperacką decyzję: przerywa zdjęcia, zamyka się we własnym gabinecie wraz z nowym scenarzystą i nowym reżyserem, by w pięć dni i nocy poprawić scenariusz i wznowić produkcję. Dynamiczne dialogi, pełne poczucia humoru kryją w sobie drugie dno. Dla Selznicka jest to walka nie tylko o film, ale i o realizację własnych marzeń, i utrzymanie pozycji w branży. Autorowi "Księżyca i magnolii" - udało się uchwycić trudne realia funkcjonowania przemysłu kinowego, eksponując, jak z codziennej, żmudnej i zwykle wyczerpującej pracy, rodzi się magia kina. Ukazać, jak wiele pasji i determinacji jest potrzebne, by doprowadzić produkcję do końca, a tym bardziej do sukcesu, w tym wypadku, mierzonego w dziesięciu Oscarach. Współcześnie o "Przeminęło z wiatrem" mówi się, jako o przeboju wszech czasów" (mat. prasowy teatru).

Występują:

David O. Selznick - Sławomir Orzechowski
Ben Hecht - Andrzej Zieliński
Miss Poppenghul - Marta Lipińska
Victor Fleming - Leon Charewicz
Reżyseria: Maciej Englert

Dwa podwójne bilety na 28 i 29 sierpnia trafią do autora Wiadomości24, który ma uzupełniony profil, minimum status Debiutanta w serwisie i zadeklaruje napisanie recenzji ze spektaklu.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 28 sierpnia, do godziny 11.

Znajdź nas na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo chętnie wybiorę się na ten spektakl do teatru (29.08) i równie chętnie wrócę do pisania po tak długiej przerwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.