Facebook Google+ Twitter

Teatr Wybrzeże a Neptunalia 2007 w Trójmieście

Trójmiejska brać studencka przygotowuje się do swojego święta. Już jutro rozpoczyna się "Neptunalia 2007 Students’ Coalition Festival". Teatr Wybrzeże przygotował z tej okazji specjalną promocję dla żaków.

Na deskach Teatru Wybrzeże. / Fot. Materiały promocyjne Teatru WybrzeżeProjekt „Neptunalia 2007 Students' Coalition Festival" jest wspólnym przedsięwzięciem trójmiejskich uczelni, a jego głównym koordynatorem jest Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego. W to ważne dla całego regionu przedsięwzięcie włączyło się wiele firm i instytucji, między innymi Teatr „Wybrzeże”

– W wyniku współpracy, którą podjęliśmy, z okazji gdańskich juwenaliów, z Parlamentem Studenckim UG, nasz teatr przygotował specjalną promocję dla studentów. Od 10 do 31 maja, bilety na wszystkie spektakle w Teatrze Wybrzeże będą kosztować 15 zł – mówi Justyna Świerczyńska, specjalista ds. public relations w Teatrze Wybrzeże. – Do końca maja zapraszamy na następujące przedstawienia:
"G®upa Laokoona "(Tadeusz Różewicz) w reżyserii Grupy Laokoona, "Mąż i żona "(Aleksander Fredro) w reżyserii Anny Augustynowicz, "Posprzątane" (Sarah Uhl) w reżyserii Giovannego Castellanosa, "Spalenie Matki" (Paweł Sala) w reżyserii Michała Kotańskiego, "Orkiestra Titanic" (Christo Bojczew) w reżyserii Rudolfa Zioło, "Koleżanki" (Pierre Chesnot) w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza, "Intymne lęki" (Alan Ayckbourn) w reżyserii Adama Orzechowskiego, "Dziś wieczorem: Lola Blau" (Georg Kreisler) w reżyserii Andrzeja Ozgi.

Więcej informacji dotyczących repertuaru Teatru Wybrzeże można znaleźć na stronie z repertuarem.

A Neptunalia? Te już wkrótce rozpoczną się wielką paradą wzdłuż ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Szczegóły na stronie: Neptunalia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.