Facebook Google+ Twitter

Teatr wyobraźni Anny Seniuk zaprasza w niezwykłą podróż

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-14 21:53

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zaprasza na kolejne przedstawienie dla najmłodszych. W niedzielę 20 października o godz. 16 pokażemy „Podróż z Pchłą Szachrajką” w reżyserii Anny Seniuk

Aktorzy wchodzą w interakcje z małymi widzami, dając im poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy. Wspólna podróż pobudza wyobraźnię małych widzów przenosząc ich w bajkowy świat.
Anna Seniuk z sobie właściwym poczuciem humoru, połączyła wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w ciekawą historię. Jej motywem przewodnim jest podróż Pchły Szachrajki, która na swojej drodze spotyka postaci z innych bajek, w tym Samochwałę, Skarżypytę i zwierzęta z ZOO Brzechwy.
Taka forma prezentacji klasyki literatury dziecięcej i zapoznawania z nią najmłodszych uwrażliwia je na piękno i niezwykłe możliwości języka polskiego.
O wyjątkowym charakterze przestawienia decyduje przede wszystkim aktorski popis duetu Kingi Ilgner – aktorki Teatru Narodowego i Macieja Wojdyły –wybitnego aktora komediowego. „Podróż z Pchłą Szachrajką” da dużo frajdy i tym najmłodszym i tym trochę starszym widzom.

Prosimy o rezerwację miejsc: rezerwacje@nowyfort.pl, tel. 501 461 533, wstęp 25 zł

* * *

Pragniemy, by Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zaistniało w świadomości warszawiaków jako miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Większość naszych imprez jest adresowana zarówno do gości dorosłych, jak i tych nieco młodszych. Dzieci Fort to projekt skierowany właśnie do dzieci. Chcieliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom oraz potrzebom i stworzyć dla nich miejsce bezpieczne, przytulne, w którym będą się dobrze czuły i do którego będą wracały.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się na ul. Stefana Czarnieckiego 51, w Parku Żeromskiego, tuż przy Placu Wilsona. Do Fortu można dostać się zarówno przez park od strony Pl. Wilsona oraz od ul. Czarnieckiego.
(Magda Bratkowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.