Facebook Google+ Twitter

Teatr XL zbiera pieniądze na scenografię i kostiumy!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-18 22:44

Teatr XL to najmłodszy teatr w Warszawie, posiada swoją stałą scenę w centrum Warszawy w Państwowym Muzeum Etnograficznym. Działają bez funduszy-mają nowe pomysły na zbieranie środków na kulturę! Bierzmy przykład i wspierajmy młody Teatr!

Teatr XL zbiera pieniądze na scenografię i kostiumy!

Teatr XL dostał się z do programu Polak Potrafi z Projektem Wymiana polsko- rosyjska- spektakl w Tetarze XL, gdzie zbiera pieniądze na scenografię i kostiumy! Zostało im 10 dni do zebrania kwoty 10 tys zł! Pomóżmy im zebrać całą kwotę!
Dlaczego Teatr XL?- Bo nazwa Teatr Wielki jest zajęta!


Teatr XL to najmłodszy teatr w Warszawie, który od października 2013 r. posiada swoją stałą scenę w centrum Warszawy w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie ul. Kredytowa 1.
Od paru miesięcy dzieje się tam wiele ciekawych artystycznych wydarzeń. Działają bez funduszy- tylko z tego co uda im się pozyskać i samemu włożyć- mimo to ciągle udaje im się tworzyć nowe spektakle!

W lutym Teatr XL dostał się na portal polakpotrafi.pl, na którym to społeczność internetowa wspiera finansowo ciekawe projekty artystyczne. Ich projekt nazywa się: Wymiana polsko- rosyjska- spektakl w Tetarze XL.

Teatr XL potrzebuje pieniędzy na scenografię i kostiumy do spektaklu "Lekarz mimo woli" Moliera w reżyserii Sergeia Timofeeva. Premiera tego spektaklu odbyła się 8.02.2014r. Kostiumy i scenografia została już opłacona ale z pożyczonych pieniędzy. Teraz Teatr XL potrzebuje pomocy aby refinansować ten projekt i spłacić pożyczkę.

Jeśli jesteś miłośnikiem kultury i chciałbyś wesprzeć rozwój młodego Teatru zapraszamy do wsparcia tego projektu na stronie choćby małą kwotą- bo każda złotówka jest na wagę złota.
Projekt znajduje się na stronie null;https://polakpotrafi.pl/projekt/teatr-xl[/a]

Za każde wsparcie przewidziane są cenne nagrody!

Wszystkich tych, którzy chcieliby poznać bliżej Teatr XL zapraszamy do wsparcia ich projektu i obejrzenia najnowszego spektaklu "Lekarz mimo woli" Moliera. Więcej informacji o Teatrze XL można znaleźć na: www.teatrxl.com.
(Dorota Chwedorowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.