Facebook Google+ Twitter

Teatralne RPG w Teatrze Studio. Zobacz film

Jakie są największe teatralne tajemnice? Kim jest mieszkająca w teatralnych podziemiach papieżyca? Do czego dyrektorowi potrzebny był pistolet, a w którym ze znanych sklepów meblowych teatry kupują meble? To tylko część pytań, na które odpowiedzi mógł dać udział w teatralnej RPG w warszawskim Teatrze Studio.

 / Fot. Marcin GodleśZ okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, widzowie w nietypowy sposób mogli zwiedzić miejsca na co dzień dla nich niedostępne. Zwiedzanie miało formę interaktywnej gry terenowej. Uczestnicy, zaopatrzeni w specjalne mapy, musieli przemierzyć zaplanowaną trasę, która prowadziła ich przez najciekawsze teatralne lokacje.

"Chodź do teatru!". Imprezy teatralne dla młodzieży. Zobacz program

W trakcie wędrówki każdy z graczy otrzymywał wskazówki sugerujące co ma dalej robić. Bardzo ważnym elementem gry była multimedialna narracja, która wprowadzała widzów w teatralną rzeczywistość.

Uczestnicy teatralnego rajdu mogli między innymi odwiedzić teatralną pralnię, zobaczyć kulisy sceny i spotkać ukrytą w mrocznych kazamatach Teatru Studio enigmatyczną papieżycę - tajemniczą postać strzegącą teatralnych komnat.

 / Fot. Teatr StudioJedną z najciekawszych atrakcji było niecodzienne rendez-vous z reżyserem Jerzym Grzegorzewskim w teatralnym bufecie. Klimat tego miejsca, które nie zmieniło się od powstania teatru (nawet stoliki są te same), muzyka z lat dwudziestych brzmiąca w tle i niezwykły legendarny już sernik sprawiły, że uczestnik gry mógł się przenieść do innego świata i zanurzyć w niezwykłej teatralnej atmosferze.

Gracze zostali przeprowadzeni także przez pomieszczenia czysto techniczne, takie jak podscenie, nadscenie czy wentylatornia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.