Facebook Google+ Twitter

Teatrzyk dziecięcy z Albstadt zaprasza w świat bajek

Na zakończenie półkolonii dzieci urządzają przedstawienia. To już taka tradycja. Jest teatrzyk, są śpiewy, są tańce. Zaproszeni rodzice i bliscy mają okazję podziwiać swoje pociechy w różnych rolach. Zabawa jest wspaniała.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W teatrzyku zainscenizowanym przez wychowawców na zakończenie półkolonii brały udział dzieci od 5 do15 lat. Teatrzyk przedstawił wybrane fragmenty różnych bajek. Fot. Halina Krüsch Czopowik
W teatrzyku zainscenizowanym przez wychowawców na zakończenie półkolonii brały udział dzieci od 5 do15 lat. Teatrzyk przedstawił wybrane fragmenty różnych bajek. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pozdrawiam serdecznie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Andrzeju, to jest właśnie to, co mi się tutaj bardzo podoba... ta dbałość o integrację ludzi różnych narodowości i różnych wyznań, a także bez wyznania. Liczy się przede wszystkim dobry człowiek, reszta mniej ważna. A w takich integracyjnych imprezach udział bierze zawsze dużo ludzi... I to jest bardzo pocieszające! Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O tak, Piotrze, każda metoda jest dobra, jeśli prowadzi do integracji. W tym przypadku do integracji dzieciaków kilkunastu narodowości. Widać, że można. Trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można spędzać przy tym mile czas i uczyć się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.