Facebook Google+ Twitter

Technologie nawigacyjne TomTom w smartfonach marki Acer

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-25 15:40

TomTom ogłosił zawarcie wieloletniej umowy z firmą Acer Inc. na dostawy światowej klasy technologii nawigacyjnych do nowych smartfonów marki Acer.

„AcerNAV” to aplikacja, która prowadzi manewr po manewrze i bazuje na nowym silniku nawigacyjnym NavKit. Rozwiązanie przygotowane z myślą o użytkownikach smartfonów ułatwia odnalezienie celu i poruszanie się w dowolnym miejscu na świecie bez dodatkowych opłat roamingowych, a także daje możliwość pobierania map TomTom za darmo.
Zastosowany w nowej aplikacji TomTom NavKit oferuje kompleksowe usługi nawigacyjne: prowadzenie manewr po manewrze, najświeższe mapy w pamięci urządzenia oraz zaawansowane oprogramowanie do nawigacji. Zapewnia szybkie oraz precyzyjne planowanie tras, intuicyjną obsługę, łatwe wprowadzanie celu, a także interaktywne mapy 2D i 3D wszędzie tam, gdzie są dostępne.
„Cieszymy się, że wspólnie z firmą Acer zapewnimy użytkownikom nasze mapy oraz oprogramowanie nawigacyjne” - powiedział Charles Cautley, Dyrektor Zarządzający TomTom Licensing. „TomTom jest zobowiązany do zapewnienia map najwyższej jakości oraz oprogramowania nawigacyjnego, umożliwiając dostarczenie klientom w pełni skonfigurowanych telefonów oraz nawigacji działających na zasadzie manewr po manewrze".
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z TomTom i udostępnienia AcerNAV użytkownikom naszych smartfonów” - powiedział ST Liew, Prezes Acer Smartphone Business Group. „TomTom jako globalny lider innowacji w technologiach nawigacyjnych dodaje ogromną wartość do smartfonów Acer, którym można zaufać podczas poznawania świata”.

Wprowadzanie produktów rozpocznie się w Europie w czwartym kwartale 2014.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.