Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21918 miejsce

"Tęcza" - nowy teledysk Masłowskiej. "No każdy by się wk**wił" (wideo)

Najnowszy klip Mister D. "Tęcza" nawiązuje do płonącej tęczy na warszawskim placu Zbawiciela. Artystka do współpracy zaprosiła Macieja Szupicę, artystę wizualnego i reżysera, a także Michała Piróga, który w teledysku śpiewa do tęczowego wibratora.

 / Fot. youtube/print screen"Reprezentujemy różne środowiska i dziedziny, ale łączy nas ta sprawa. Piosenkę napisałam, kiedy media kolejny raz doniosły, że ktoś podpalił Tęczę na placu Zbawiciela." - mówi Masłowska - "Ten rytuał jej palenia jest bardzo wymowny: ma w sobie coś i z wielkiego grilla, i z wielkiego stosu. Ale pod całą groteską jest to akt nienawiści, która staje się naszym chlebem powszednim. Ta piosenka jest o tym, że źle gdy na sztandar tej nienawiści wciągany jest Bóg i Polska. Stąd data premiery." - czytamy na Youtube.pl.

Zobacz także: Marsz Niepodległości. Policja zatrzymała kilkuset chuliganów. Organizatorzy odcinają się od uczestników zamieszek

Klip w sieci pojawił się w Święto Niepodległości, 11 listopada. W teledysku stylizowanym na surrealistyczny hip-hopowy klip, Masłowska rapuje w białym dresie i w ironiczny sposób krytykuje palenie tęczy śpiewając: "wychodzę na ulicę aby zaznać trochę ulgi, a tam tęcza - no każdy by się wk**wił".

Masłowska, która występuje pod pseudonimem Mister D opowiada o znienawidzonym symbolu części społeczeństwa: tęczy, którzy uznając ją za symbol homoseksualizmu regularnie ją podpalają.

Jak zwykle w przypadku Masłowskiej mamy do czynienia z zabawnymi zbitkami słownymi i celnymi społecznymi diagnozami.

Dorota Masłowska, laureatka Nike za powieść "Paw królowej", na rynku muzycznym zadebiutowała kawałkiem "Chleb". Jej inne kawałki "Haj$" czy "Prezydent" cieszą się ogromną popularnością.

Zobaczcie teledysk:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.