Facebook Google+ Twitter

Teges - najświeższa muzyka z Wielkiej Brytanii na Facebooku

Dopiero niedawno odkryłem na Facebooku funkcję zakładania grup o różnej tematyce. Od małego interesuję się muzyką, postanowiłem więc założyć taką grupę poświęconą właśnie muzyce.

Logo Tegesu, fot. Piotr Balkus / Fot. Piotr BalkusPostanowiłem też wykorzystać fakt, że mieszkam w Wielkiej Brytanii i mam bezpośredni kontakt z pępkiem muzycznego świata. To mi pozwala śledzić najnowsze trendy, świeże zespoły i to, co jest grane na Wyspach. Nie każdy przecież ma okazję słuchać legendarnego radia BBC 1, czy mniej legendarnego, ale równie ciekawego Kerrang! Oczywiście - można przez internet, ale to przecież nie to samo. Nie każdy ma możliwość wyłapywania ciekawych zespołów, bycia na czasie z tym, co się dzieje w muzyce brytyjskiej.

Dlatego też założyłem grupę, na której wklejam linki do interesujących piosenek i artystów, dzieląc się przy okazji swoimi spostrzeżeniami. Nazwałem tę grupę Teges - od maksymy, którą ukułem: Tego słucha świat, tego słucham ja.

Taka grupa na Facebooku, jak mój Teges, to zgrabne połączenie gazety, radia i telewizji. Gazety - bo w komentarzu odautorskim pojawia się słowo drukowane. Radia - bo wklejanie linków przypomina trochę prowadzenie własnej radiowej audycji i puszczanie ulubionych dźwięków. Telewizji - bo pod linkami można nie tylko usłyszeć muzykę, ale i obejrzeć teledysk do każdego utworu.

Jak udało mi się to połączyć w jedno? Proszę sprawdzić. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Adres: http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=120839907972600.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.