Facebook Google+ Twitter

Tegoroczna "Pocztówka do św. Mikołaja" z RMF FM

Święta tuż tuż, a ich atmosferę można wyczuć już od dawna. Sprzyja to otwarciu serc na potrzeby innych, dlatego od wczoraj można usłyszeć w RMF FM hymn "Pocztówki do Świętego Mikołaja" - corocznej akcji na rzecz najbardziej potrzebujących.

Screen z youtube / Fot. Screen"Pocztówka" to projekt realizowany już od dwunastu lat. Patronuje mu największa w Polsce rozgłośnia radiowa RMF FM. Udział w akcji biorą gwiazdy polskiej muzyki, a także prezenterzy radiowi, którzy wspólnie wykonują hymn pocztówkowy. Tegoroczna "Pocztówka" wyśpiewana została m.in. przez Annę Wyszkoni, Olka Klepacza (Formacja Nieżywych Schabów), Wojtka Łuszczykiewicza z zespołu VIDEO czy Małgorzatę Ostrowskią, a także przez najbardziej znanych radiowców: Małgorzatę Kościelniak, Roberta Konatowicza, Witolda Lazara, Tomasza Olbratowskiego czy Przemysława Skowrona.

Utwór "Czekamy już rok" powstał specjalnie na potrzeby kolejnej edycji.Celem świątecznej akcji jest zebranie pieniędzy na rodzinne domy dziecka w całej Polsce, a także wsparcie tych, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Tegoroczną nowością jest zamieszczenie na płycie świątecznych utworów zagranicznych artystów: Marcusa Millera ("When I Fall In Love"), Franka Sinatry ("Love Is Here To Stay"), Jo Ann Greera ("Bewitched, Bothered & Bewildered")oraz Pink Martini ("Do You Hear What I Hear").

Chcesz zostać świętym Mikołajem i pomóc dzieciom? Wystarczy, że kupisz płytę "Pocztówka do Św. Mikołaja 2009" (cena rynkowa: 26,99 zł) - każdy pomaga! Do limitowanej wersji wydawnictwa dołączona została niespodzianka - miś ("zawieszka" do telefonu) Bukowski Design of Sweden. "Pocztówka" do nabycia jest już od 20- go listopada
w dobrych sklepach muzycznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.