Facebook Google+ Twitter

Tegoroczne lato będzie bogate w imprezy muzyczne

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-08 11:50

Organizatorzy Heineken Open'er ogłaszają już pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią w tym roku. Już teraz wiadomo, że na początku lipca w Gdyni wystąpią między innymi Placebo, Duffy oraz Madness. Na Openerze wystąpi w tym roku około stu artystów z Polski i trzydziestu z zagranicy. W czasie wakacji agencja Alter Art zorganizuje też festiwal muzyki elektronicznej oraz kolejną edycję Coke Festiwal.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na razie wciąż jest zajęta podliczaniem pieniędzy z siedemnastego finału. Obiecuje jednak, że piętnasty Przystanek Woodstock odbędzie się i wystąpią na nim zagraniczni artyści.

Fani rockowych brzmień czekają na kolejną edycję Eco Union Of Rock w Węgorzewie. Główną gwiazdą tegorocznej imprezy będzie brytyjska grupa Paradise Lost. Jednocześnie podczas festiwalu odbędzie się konkurs zespołów reprezentujących różne europejskie kraje.

Na zupełnie inne atrakcje będą mogli liczyć uczestnicy Krotoszyn Folk Festiwal. Oprócz kapel z Polski i Bałkanów na imprezie zagrają artyści z Nowej Zelandii, Japonii i Indii.

Wiadomo również, że w te wakacje odbędą się festiwale: reggae'owy w Ostródzie, Slot Art w Lubiążu koło Wrocławia, Globaltica w Gdyni, Rafineria w Poznaniu. Organizatorzy pracują obecnie nad listą gwiazd i prawdopodobnie jeszcze w lutym ogłoszą pełny spis artystów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.