Facebook Google+ Twitter

Tekst na prośbę redakcji, czyli...

... czyli "co ja tu robię", albo o początkach serwisu - subiektywnie.

fot. Bartosz HervyRys grafomanii w osobowości, uzależnienie od informacji i poczucie obowiązku w dzielelniu się nimi, konkretne i wąskie pasje, absolutny brak wolnego czasu i fascynacja tworzeniem od podstaw wspólnego "dziecka" - nie miałam żadnych wątpliwości co do sensowności rejestracji w serwisie wiadomosci24.pl.

Należę do osób, które każdego poranka wymieniają się newsami politycznymi i kulturalnymi, dopisując własne komentarze i przemyślenia. Od dziecka mam skłonności do grafomanii. Fascynuje mnie "nieobiektywne dziennikarstwo" oparte na osobowościach i intelektualistach - felietony, opinie i recenzje.

Niezależna społeczność dziennikarzy - pasjonatów zapewne zaowocuje wielkim sukcesem serwisu. Fajnie jest przyglądać się początkom serwisu - choć mam opory, aby dzielić się własną wizją tego przedsięwzięcia. Cieszę się z wyróżnienia, jakim jest dla mnie pierwsze w serwisie pióro - czekam z niecierpliwością na moment, kiedy serwis będzie miał silną społeczność specjalistów w wąskich dziedzinach. Myślę, że www.wiadomosci24.pl ma szansę rozwinąć się w rzeczowe źródło informacji - ale obawiam się trochę, że może stać się nową wersją publicznego bloga, bez większej wartości informacyjnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Szkoda, że tak mała forma, bo zaczęła się ciekawie, ale niestety szybko urwana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zee
  • Zee
  • 01.07.2006 09:07

To, czy link stanie sie portalem informacyjnym zależy głównie od publikujących tutaj swoje teksty, ich predyspozycji i kontaktów, ale też od kompetencji mentorów. To jest możliwe, a przykładem niech będzie portal www.global.net.pl. Onet to może nie jest, ale może kiedyś...kto wie. W każdym razie bloga unikajmy jak ognia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze dwa akapity prawie jakbym czytał o sobie :). A co do publicznych blogów, to i tak praktycznie takowych w Polsce nie ma ;). W Stanach za to duże blogi polityczne są bardzo popularne, opiniotwórcze i wpływowe. Ale oczywiście zgadzam się, że poziom treści jest bardzo ważny. I również liczę, że wyjdzie z tego coś wartościowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki, Oliwio, że zechciałaś o sobie napisać.
Ja też nie chciałbym współtworzyć jakiegoś mega-bloga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.