Facebook Google+ Twitter

Teledysk do utworu Hera, koka, hasz, LSD zaprezentowany. Czarnecka: Jest przerażający

Karolina Czarnecka zaprezentowała teledysk do utworu "Hera, koka, hasz, LSD". Produkcję sfinansowali internauci, którzy zebrali prawie 40 tys. zł. Aktorka stwierdziła, że klip pokazuje dobitnie, jaki jest jest stosunek do narkotyków.

 / Fot. Zrzut ekranu/YouTubeKarolinę Czarnecką rozsławiło wykonanie coveru "Heroin And Cocain" zespołu The Tiger Lillies podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zapis na YouTubie obejrzano ponad 11 mln razy. Sama aktorka twierdzi, że przeraził ją odbiór utworu. "Zaraz po PPA otrzymałam setki wiadomości od dzieciaków i fanów nagrania, z których płynął przekaz - narkotyki są fajne. Nie było to moją intencją. Dla mnie tekst tej piosenki jest oczywisty, cała historia kończy się tragicznie, a ja nie myślałam o sobie, że będę polską Amy Winehouse" - powiedziała Onetowi.

Aktorka chciała nakręcić teledysk do utworu. Poprosiła internautów o pomoc. Koszty produkcji oszacowała na 8 tys. złotych, tymczasem za pośrednictwem serwisu PolakPotrafi.pl zebrała prawie 37 tys. Efekt pracy zaprezentowano 6 sierpnia. "Klip jest przerażający, dramatyczny i nie pozostawia wątpliwości" - powiedziała Czarnecka. Jej zdaniem po obejrzeniu teledysku nie można mieć wątpliwości co do tego, jak kończy się branie narkotyków. Podkreślać to mają twarze smutne, otępiałe i zniszczone przez narkotyki twarze bohaterów klipu.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.