Facebook Google+ Twitter

Teledysk Ivs Alter z Michałem Koterskim

21 lat temu Marek Kościkiewicz uwierzył w młodą, utalentowaną Kayah. Teraz po ćwierć wieku, daje szansę kolejnej zdolnej wokalistce – Ivs Alter. Pierwszy singiel z jej debiutanckiej płyty usłyszymy 4 czerwca!

Do współpracy przy teledysku do piosenki „Taki sam” zaproszono znane nazwiska.
– Moja piosenka jest o współczesnej miłości. Ludzie w dzisiejszych czasach skaczą z kwiatka na kwiatek, nie angażują się. A w rzeczywistości tęsknią za prawdziwą miłością i bratnią duszą – opowiada Ivs Alter. – Tę bratnią duszę w moim teledysku zagra Michał Koterski.
W jaki sposób młoda artystka przekonała znanego showmana do udziały w swoim klipie? Miała okazję zobaczyć jego grę aktorską w spektaklu Mayday 2 Kamili Polak. Ivs Alter od razu wiedziała, że Michał idealnie pasuje do roli, dlatego nie zawahała się poprosić go o pomoc. To było zrządzenie losu, bo okazało się, że… chodzą do tego samego kościoła! To właśnie tam piosenkarka zaproponowała Michałowi udział w teledysku.
– Ivs zaraziła mnie swoim entuzjazmem – mówi Michał Koterski. – Podziwiam jej upór i to, jak ciężko pracuje. Oprócz tego podchodzi do swojej pracy z ogromną wiarą i zapałem. Warto wspierać takie osoby.
Oprócz Michała Koterskiego w teledysku do piosenki „Taki sam” wystąpią także osoby znane ze swoich programów w serwisie YouTube. – Nie chcę na razie zdradzać wszystkich szczegółów – mówi Ivs. – Efekt naszej pracy zobaczycie już 4 czerwca w 4FunTV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.