Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17104 miejsce

Teledysk Iwony Węgrowskiej i Feel był kręcony w Mosznej

Iwona Węgrowska wzięła udział w telewizyjnym programie "Bar". Jej ambicje były jednak większe. W 2007 roku związała się z zespołem Abra. W tym samym roku rozpoczęła karierę solową. Z piosenką "Le Luxe" trzykrotnie startowała do festiwalu Eurowizji.

Węgrowska i Kupicha / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Iwona_Wegrowska_and_Piotr_Kupicha.jpgIwona Węgrowska próbuje przebić się na rynku muzycznym. Dla mnie nie jest gwiazdą pierwszej światłości, ale doceniam jej starania. Komponuje piosenki, między innymi dla Magdy Femme, ale i również dla innych artystów.

W ubiegłym roku wygrała nagrodę Eska Music Awards w kategorii Radiowy Debiut Roku. W maju na płycie Piotra Rubika "RubikOne" znalazły się dwa utwory Iwony Węgrowskiej - "Magiczna moc" i "Nie wiń mnie".

Węgrowska zafascynowała mnie w jednym z teledysków kręconych na terenie zamku w Mosznej. Baśniowa sceneria tego miejsca jest niezwykła. Piosenkę zaśpiewała z zespołem Feel. Akurat ten teledysk wyszedł wspaniale.Chciałam zaprezentować Państwu wywiad z planu teledysku "Pokonaj siebie" utworu śpiewanego przez Iwonę Węgrowską i zespół Feel.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.