Facebook Google+ Twitter

Teledysk Rock And Roll promuje reedycję albumu IV Led Zeppelin

Teledysk do alternatywnej wersji utworu "Rock And Roll" Led Zeppelin pojawił się w internecie. Klip przygotowano z okazji reedycji albumu "IV", która ukaże się 27 października.

 / Fot. Paul Hudson/CC BY 2.0"Rock And Roll" to zdaniem basisty Led Zeppelin utwór "niemal punkowy". "To naprawdę szybki kawałek, z mnóstwem energii. Świetnie się to gra. Publiczność go uwielbia i my też" - mówi John Paul Jones cytowany przez Onet.

Po wznowieniu trzech pierwszych płyt ("I", "II" i "III") zespół postanowił dokonać reedycji albumów "IV" i "Houses of the Holy". Pierwszy z krążków został wydany w 1971 r. To na nim znalazł się hit wszech czasów "Stairway to heaven". Oprócz niego płyta składa się z utworów: "Black Dog", "Rock and Roll", "The Battle of Evermore", "Misty Mountain Hop", "Four Sticks", "Going to California", "When the Levee Breaks". Najnowsza edycja, która ukaże się w październiku zawiera bonus w postaci niepublikowanych wersji powyższych utworów na osobnej płycie

Czytaj także: Tomasz Bagiński nakręcił film dla Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ambition nawiązuje do misji sondy Rosetta


Oprócz "IV" reedycji doczeka się również album "Houses of the Holy" nagrany w 1973 r. Obie płyty dostępne będą nie tylko na CD, ale również na winylach i w wersji cyfrowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.