Facebook Google+ Twitter

Teledyski Seether dla posiadaczy konsol PSP

Po szeregu zapowiedzianych gadżetów do PSP, takich jak kamera, czy GPS, na posiadaczy konsoli czeka kolejna niespodzianka. Tym razem w internecie, a są nią teledyski grupy Seether.

Już w momencie premiery wiadomo było, że PSP nie będzie służyć tylko do gier. Teledyski Seether to znakomita okazja do przetestowania wysokiej jakości ekraniku konsoli. Pochodząca z RPA, a robiąca karierę w USA kapela zamieściła na swojej stronie internetowej www.seether.com materiały, które można ściągnąć na konsolkę za pomocą kabla USB (dzięki któremu konsolka łączy się z komputerem).

W ten sposób grupa promuje swój nowy album CD/DVD One Cold Night oraz dziękuje graczom, wśród których, jak uważają jej członkowie, ma wielu fanów. Na stronie www.seether.com/psp.asp znajdują się 3 teledyski (dwa z płyty Karma and Effect, jeden w wersji acoustic z One Cold Night) oraz trailer One Cold Night.

W sumie do ściągnięcia użytkownicy PSP mają nieco ponad 90 MB materiału. Przypomnijmy, że na demo-discu wchodzącym w skład zestawu Sony PSP, którego cena kształtuje się obecnie w zależności od wyposażenia zestawu (m.in wielkość karty pamięci, słuchawki, pilot) w granicach 777 zł – 1 tys. zł znalazły się już m.in klipy takich wykonawców jak Kosheen, czy Faithless.

Za pomocą PSP można także oglądać filmy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.