Facebook Google+ Twitter

Telemaniacy znów muszą spędzić święta z Kevinem

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-12-18 08:30

Familijny "Kevin sam w Nowym Jorku", komediowy "Kogel-mogel" czy sensacyjne "Polowanie na Czerwony Październik" - to jedne z głównych propozycji największych stacji telewizyjnych na święta.

Szefowie większości anten znowu postanowili oszczędzać na filmowych produkcjach, więc tegoroczne święta upłyną widzom pod znakiem powtórek. - To wynik rachunku ekonomicznego. Okres świąteczny jest bardzo ubogi w reklamy, dlatego telewizje nie chcą stawiać na nowe, a tym samym drogie, produkcje - uważa Tomasz Ramza, ekspert rynku mediów z firmy MPG Media Planning. - Większość ludzi i tak z reguły w święta patrzy w telewizory, więc stacje wychodzą z założenia, że obejrzą wszystko, co im się zaproponuje - dodaje.

 / Fot. Materiały promocyjneTo tłumaczy fenomen filmu "Kevin sam w Nowym Jorku", który za tydzień w Wigilię ponownie pokaże Polsat. Ta propozycja jest znana widzom od 16 lat, ale co roku w Polsce przyciąga przed telewizory kilka milionów widzów. Np. dzień przed Wigilią w 2005 roku oglądało go 5,2 mln widzów, a w pierwszy weekend tego roku aż 200 tys. więcej. Polsat tę produkcję pokazuje już od ośmiu lat.

Poza tym na tej antenie będzie można obejrzeć inne typowe dla tego okresu filmy, np. komedię "Święta last minute" (24 grudnia) czy "Zwariowane święta Karrolla" (25 grudnia). Hitami mają być jeszcze animowana "Epoka Lodowcowa" (25 grudnia) i kultowy Chuck Norris w "Strażniku Teksasu: Próbie ognia".

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

hehhee..już Kevin nieco wyrósł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.