Facebook Google+ Twitter

Telewizja made by PiS

Największa opozycyjna partia w polskim parlamencie zamierza jeszcze w tym tygodniu uruchomić własną platformę medialną. Materiały będą tworzone w formie wideoblogów, a jako pierwszy głos zabierze sam Jarosław Kaczyński.

 / Fot. PAP Bartosz BatorNową inicjatywę przedstawił dziś słuchaczom Polskiego Radia PiK, poseł Andrzej Walkowiak: - Skoro duże stacje źle nas traktują, zakładamy własną telewizję. Telewizja internetowa (PiS TV?) ma docierać do nowych grup odbiorców. Najlepsze fragmenty programu trafią także do serwisu YouTube. Działalność telewizji zainauguruje wystąpienie prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

To dalszy ciąg kampanii partyjnej, której celem jest zmiana wizerunku Prawa i Sprawiedliwości. Posłowie tego ugrupowania niedawno zaczęli w większości bojkotować TVN, zarzucając jej brak obiektywizmu i ukazywanie polityków PiS-u w złym świetle. Telewizja ma być przede wszystkim kanałem informacyjnym - nie zabraknie w niej relacji z konferencji prasowych, które zostaną pokazane w całości. Dodatkowo wystartuje specjalna witryna internetowa, w której będą umieszczane sprostowania tekstów "krzywdzących partię".

Prawo i Sprawiedliwość nie jest pierwszą partią, która wpadła na taki pomysł. Już od ponad roku podobny projekt realizuje Unia Polityki Realnej, której wideoblogi do dziś są uaktualniane na oficjalnym kanale serwisu YouTube. Wzorem tych partii chce pójść lewica, która miała zaraz po wakacjach uruchomić swoją telewizję, ale projekt został na razie wstrzymany i ponownie ruszy dopiero w lutym. Platforma Obywatelska ogranicza się jak na razie do sekcji multimediów na swojej stronie internetowej, która na dodatek nie jest wcale aktualizowana.

Złośliwi twierdzą, że koalicja PO-PSL nie ma powodów, aby tworzyć własny kanał telewizyjny, bo zarówno Superstacja, jak i TVN to telewizje prorządowe. Inni głoszą, że PiS TV nie będzie miał wiele do zaoferowania poza retransmisjami prezydenckich orędzi, a stworzenie własnej telewizji internetowej wymusił fakt, że partia Jarosława Kaczyńskiego powoli traci władzę nad mediami publicznymi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 21.09.2008 21:01

Nie widzę

Komentarz został ukrytyrozwiń

We mnie klienta nie znajdą lol

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat: Telewizja made by PiS - kolejna Platforma Kompromitacji - gratuluję pomysłu. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdaje się, że Ty nadal widzisz.
Jakie? Na pewno, nie pozytywne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.09.2008 21:29

A więc jakie ? Każdy kiedyś WIDZIAŁ gdzieś pozytywy gdzie nie powinien, i wyrósł z tego. I co ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok, Grzesiek. Po dalszym przebiegu rozmowy wycofuje słowa.

Przesadza Sebastian.
Po za tym mam trochę inne zdanie co do Ramzes & The Hooligans. Ale skoro, podobno, widziałeś pozytywy w rasizmie, to nawet nie ma sensu rozmawiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2008 23:25

Super a WGR bliżej do twoich ideałów, będziemy się tak licytować !

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Źródło chaosu na ziemi ojczystej
Marionetki w rękach Dawida Gwiazd"

"Okłamani propagandą semickich kłamstw
Żydowskie pachołki, anarchia to ich znak"

Łoł, prawie jak kolędy. Tyle, że z mszy łacińskiej. Faktycznie - bardzo mi do takich "ideałów" daleko. Ale nazistom chyba jednak troszkę bliżej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2008 22:37

Przestań rzucać oszczerstwa.Ramzes & The Hooligans nie jest nazistowski, ba jeżeli szukać odwołań do NS , to tylko w hula hop (a i to tak było śmianie się ze śmierci adolfa) więc twoje twierdzenie jest nie dość że śmieszne to idiockie i nieprawdziewe i przestań do k.. nędzy kłamać że Szwadron 97 jest nazistowski bo prezentuje ideały do których ci , tak jak nazistom bardzo daleko .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu, w czym?
Sebastian przyznał się, że jest moderatorem rasistowskiej grupy dyskusyjnej "White Europe".
A tłumaczenie, że "rzeczy różnych się słucha" jest tak naiwne, że aż mnie obraża. Zupełnym przypadkiem słucha się prawie tylko polskiego nazirocka (nie wiem jak to się nazywa dokładnie; RAC?) - Szwadron97, Honor, Konkwista 88, Agressiva 88, Ramzes & The Hooligans

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.