Facebook Google+ Twitter

Telewizja Trwam uczy jak korzystać z telefonów komórkowych

Centernet, nowy operator telefonii komórkowej przygotował dla widzów związanej z o. Rydzykiem Telewizji Trwam, program edukacyjny "Porozmawiajmy w Rodzinie".

 / Fot. LogoPiętnastominutowy program, składający się z sześciu odcinków będzie przybliżał widzom tajniki korzystania z telefonii komórkowej. Dowiedzą się oni z niego, co to jest SMS czy jak doładować telefon. Program jest częścią akcji promocyjnej, przed wdrożeniem sieci W Rodzinie, która skierowana jest do odbiorców Telewizji Trwam i słuchaczy Radia Maryja.

Centernet to piąty operator telefonii komórkowej, który otrzymał koncesję w roku 2007. Do 30 maja powinien rozpocząć działalność i pokryć swym zasięgiem 15 procent terytorium kraju. W roku 2008 powstał plan zbudowania sieci, której klientami mieliby być odbiorcy mediów o. Rydzyka. Sieć ma przyciągnąć klientów darmowymi połączeniami w Rodzinie Radia Maryja, czyli grupie słuchaczy identyfikujących się z mediami toruńskiego redemptorysty. Bezpłatne ma być też połączenie na antenę samego radia. Nowa marka ma ruszyć najwcześniej po Wielkanocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pełna kontrola fanów ojca operatora nawet do spowiedzi już nie będą chodzić bo po co wszystko pod ścisłą kontrolą operatora kto z kim i do kogo dzwoni,rozmowy kontrolowane no skąd my to znamy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm! mówią, że jesteśmy narodem katolickim więc trudno się dziwić probie zorganizowania tak szerokiej akcji promocyjno-uświadamiającej wśród wiernych. Ale to jeszcze nic! znajomy Arab opowiadał mi, że u nich są organizacje związane jak-gdyby z administracją meczetu, które udzielają pożyczek bez prowizji, odsetek i bez zabezpieczenia - oczywiscie tylko wyznawcom Allaha. Myslę, że gdyby u nas coś takiego zaproponował O. Rydzyk to niestety... wierni puściliby go z torbami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niestety takich informacji jeszcze nie ma. Centernet jest niby operatorem infrastrukturalnym, a nie wirtualnym, ale i tak na początku ma korzystać z roamingu krajowego. Będą więc koszta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2009 15:44

Ciekawe czy to przedsięwzięcie będzie samofinansujące czy utrzymywane z dobrowolnych datków.
Ciekawe czy się to rozwinie czy padnie tak jak kilka innych inicjatyw czas pokaże ale interesuje mnie również kalkulacja kosztów i cennik tak dla porównania z innymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.