Facebook Google+ Twitter

Telewizyjne Skierniewice

Dzisiejsza "Kawa czy herbata?" i niedzielny "Teleranek" będą nadawane na żywo ze skierniewickiego rynku. Maciej Wisławski, honorowy ambasador miasta, rozpoczął mobilną promocję Skierniewic w USA.

Maciej Wisławski z ekipą telewizyjną. Ulica Senatorska, Skierniewice / Fot. MateuszChęcielewskiDzisiejszy odcinek popularnego programu TVP 1 "Kawa czy herbata?" był nadawany na żywo ze Skierniewic. Ekipa telewizyjna zainstalowała się na rynku miejskim we wczesnych godzinach porannych.

Było standardowe gotowanie na ekranie, spotkania z ciekawymi ludźmi, pogoda ze Skierniewic i przegląd lokalnej prasy. Poza tym - niespodzianki, nie tylko dla widzów siedzących przed odbiornikami telewizyjnymi, ale przede wszystkim dla mieszkańców, którzy zgromadzili się rano na rynku.

Maciej Wisławski - honorowy ambasador Skierniewic i najbardziej znany pilot rajdowy - dla potrzeb telewizji wcielił się w rolę skierniewickiego pilota-przewodnika. Na wysłużonej, „osobistej” syrence bosto (legendzie motoryzacji) Wiślak odwiedził ciekawe zakątki Skierniewic, serwując filmowcom wiedzę o ich historii.

"Kawa czy herbata?" to bardzo popularny program, chętnie oglądany. Dlatego to dobra promocja dla miasta. Skierniewiczanie zapraszają telewidzów na Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, które odbędzie się już w ten weekend!

A za tydzień, w niedzielę 27 września, gościć w Skierniewicach będzie ekipa popularnego programu dla dzieci „Teleranek”. W planach jest relacja z parady i odsłonięcia „Ławeczki Profesora Pieniążka”, wywiady z gwiazdami, degustacja „Skierlotki” i „Jabłonnika na mięcie”.

Natomiast od 15 września Maciej Wisławski rozpoczął mobilną promocję Skierniewic w USA. Do kombinezonów sportowca doszyte zostały przygotowane przez wydział promocji i współpracy z zagranicą naszywki z logo Skierniewic. Symbol miasta będzie towarzyszyć Maciejowi Wisławskiemu podczas wszystkich rajdów.

Już w tym tygodniu Maciej Wisławski pokaże się podczas VIII Rundy Rajdowych Mistrzostw USA. Załoga włosko-polska, w której jedzie skierniewiczanin, po siedmiu rundach rajdowych plasuje się na drugiej pozycji. Walczą o złoto. Do końca rajdu zostały tylko dwie rundy. My już teraz trzymamy kciuki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.