Facebook Google+ Twitter

Temat Rzeka | 4 Dzień Tygodnia | MANOID + live band

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu zapraszamy na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.

 / Fot. Temat Rzekate
MANOID to kompozytor i producent muzyki elektronicznej. W 2014 wydał debiutancką EPkę „Synestezja” i zagrał w Polsce i za granicą ok. 20 koncertów live, ukazując różne oblicza - od minimal techno, przez trip-hop i ambient po delikatną muzykę współczesną. Artysta był nominowany jako debiut roku przez kilka portali muzycznych m.in: Outrave.net i Somusic.pl. W tym roku zapowiedział debiutancki album, na którym ukaże dualizm swojej muzyki: elektronikę i brzmienia instrumentów akustycznych poszerzone o terenowe nagrania maszyn i przyrody z dodatkiem głosu operowego.

MANOID + LIVE BAND jest koncertowym składem, do którego artysta zaprosił muzyków: gitarzystę, kontrabasistę oraz wokalistkę. Koncerty prezentują materiał z nachodzącej płyty.


TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
11 czerwca 2015
Godz. 20:30 | FREEApel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

https://vimeo.com/94983488

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.