Facebook Google+ Twitter

Temat Rzeka | 4 Dzień Tygodnia | Rubber Dots

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu zapraszamy na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej. Rubber dots wracają na trasę.

 / Fot. Temat RzekaRubber dots od 2010 roku regularnie koncertują i nagrywają nowe utwory. („Rubber dots” 2011) i dwie epki („LowTek” oraz „...---” 2013). Mają na swoim koncie występy na festiwalach Audioriver, Open'er, Selector, Coke Live czy Spring Break a także wspólne koncerty z Crystal Fighters i Karin Park.

Album „MKultura” wydany w 2014 r. to spójny koncept, zawierający niepokojące i nostalgiczne kompozycje. W progresywnych utworach udało sie zachować ruch - dzięki nierównym bitom, przesterom i brudnemu elektronicznemu brzmieniu. Zespół ucieka od piosenkowego schematu czego dowodem jest ostatni opublikowany utwór – „BACKEMO”, celowo pozbawiony treści w warstwie tekstowej. Słowa w pozostałych numerach inspirowane są poezją futurystyczną, obrazami manierystycznymi oraz okresem Wielkiej Emigracji i historiozoficzną spuścizną Hotelu Lambert.


[Mkultra] To nowy kierunek w twórczości duetu - i kierunek bardzo dobry. Jeśli Rubber dots go utrzymają, na rodzimym rynku muzyki elektronicznej mogą konkurencję pozamiatać. Choć nie wiem, czy już tego nie zrobili...' // 'odrębna jakość ciemnych klubowym brzmień', 'awangarda nowej muzycznej rzeczywistości.

- Paweł Gzyl, Onet


„MKULTRA” to świetna płyta, potwierdzająca, że rodzimy electro-pop jest już potężna siłą (przynajmniej artystyczną) na światowej scenie nowych brzmień.

-Marcel Frączek, WAFP


TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
04 czerwca 2015
Godz. 20:30 | FREEZachowuj się na plaży: Have Fun & Keep Clean!
Prosimy, zachowaj porządek! Wyrzucaj śmieci po sobie a także niekulturalnych sąsiadach - ZASADA + 1.
Prosimy, zachowaj kulturę osobistą! Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie, skorzystaj z toalet Tematu Rzeka.
Prosimy, zachowaj bezpieczeństwo! Wisła jest piękna ale zdradliwa i niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich w stanie alkoholowego upojenia.
Prosimy, zachowaj rozsądek! Miejska plaża przeznaczona jest do plażowania. Rozpal ognisko w wyznaczonym do tego miejscu. Znajdziesz je po lewej i prawej stronie Tematu Rzeka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.