Facebook Google+ Twitter

Temat Rzeka | Koncert SISTER WOOD-Otwarcie cyklu 4 Dzień Tygodnia

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu zapraszamy na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.


Startujemy z brytyjskim akcentem - SISTER WOOD otwierają nasz cotygodniowy cykl koncertowy! Zagrają świeży i jeszcze ciepły materiał z albumu “Language Barriers” - prawdziwa uczta dla fanów ambitnych, nowoczesnych brzmień. Zaczynamy o 20.30, a wcześniej zapraszamy na plażę :)

SISTER WOOD to formacja brytyjsko- polska. Siostry Sarah i Rachel Wood pochodzące z Wielkiej Brytanii od dekady zdobywają doświadczenie na brytyjskiej scenie. Perkusista Łukasz Moskal doskonale znany jest publiczności z udziału w takich projektach jak m.in. Zakopower czy solowy skład Nosowskiej. Połączył ich Londyn i miłość do podobnych brzmień: melodyjnych, lecz ambitnych, poszukujących, ale ujmujących. SISTER WOOD w 2015 roku otrzymało nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku!TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
28 maja 2015
Godz. 20:30 | FREEApel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

https://vimeo.com/94983488

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.