Facebook Google+ Twitter

Temat: Rzeka. Na konkurs trafiło aż 600 prac!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-16 16:41

Konkurs "Temat: Rzeka" trwał od 1 października 2010 do 15 lutego 2011. Był inspiracją, aby pójść nad rzekę i spojrzeć na nią z innej perspektywy. A dla tych, którzy od dawna znają i podziwiają jej piękno - okazją, by pochwalić się najciekawszymi ujęciami znad jej brzegów.

 / Fot. logoOtrzymaliśmy ponad 600 prac z całej Polski w tym zdjęcia, fotoreportaże, filmy, kampanie społeczne. Zgodnie z regulaminem konkursu i podziałem na kategorie prace nadsyłały dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Nadesłane zdjęcia, filmy przedstawiają Polskie Rzeki, to, co się nad nimi dzieje, zarówno ludzi, jak i życie przyrodnicze, obrazy poruszające i piękne zarazem. Otrzymaliśmy materiały dokumentujące ekologiczne kampanie społeczne i pokazujące, że są prowadzone działania w społecznościach lokalnych na rzecz zrównoważonego rozwoju rzek i terenów nadrzecznych.

Do połowy kwietnia trwają prace nad oceną materiału przez 15 osobowe Jury, na czele z Tomaszem Sikorą, dr Agatą Goździk, Rafałem Skalskim!. Zapraszamy serdecznie do oglądania zdjęć na stronie http://www.tematrzeka.pl/pages/galeria/zdjecia. Zachęcamy do zabawy i do oddawania głosów, dając sygnał jurorom które prace się wam podobają.

Finansujący: Konkurs sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Organizator:
Fundacja IMPACT
Partnerzy: Klub Gaja, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Aersis Futuro, Platforma River//Cites, Fundacja Partnerstwo Dla Środowiska, Partnerstwo Dla Klimatu, RZGW Warszawa.
Patronat honorowy: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska oraz Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej.
Patroni Medialni: Polskie Radio Program 4, Wp.pl, TVP Warszawa, Wiadomosci24.pl, Przegląd Komunalny, Eko Natura, Cogito, Viktor, Bionotatki.com, Ekologia.pl, Komunalny.pl, Zielonalekcja.pl, Dlastudenta.pl, Eurostudent.pl oraz Akademia Fotografii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.