Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21047 miejsce

Temat: siecioholizm. Ostatnie miejsca na warsztaty dla mediów

Katarzyna Surmiak - Domańska i Remigiusz Grzela prowadzą warsztaty dla dziennikarzy. Na warsztatach pojawią się także osoby uzależnione, by przybliżyć dziennikarzom problematykę współczesnych uzależnień.

Maja Ruszpel, inicjatorka i pomysłodawczyni warsztatów / Fot. Mikołaj TymJest to już druga edycja warsztatów. - Poprzednie warsztaty stały się inspiracją do podejmowania tematu uzależnień od czynności. Po ich zakończeniu uczestnicy dzielili się swoimi wrażeniami w mediach podczas udzielanych wywiadów oraz we własnych materiałach, a także pisząc do nas: „Nie sądziłem, że tak dużo można wypracować w 2 dni.”, „Widzę w tych zagadnieniach naprawdę ogromny potencjał na tematy artykułów.”, „Czuję się zainspirowana do napisania reportażu; zaczynam krystalizować pomysł.” To tylko kilka z opinii, jakie otrzymała Fundacja. – dodaje Maja Ruszpel.

Kolejne warsztaty ponownie poprowadzą pracownicy Fundacji Inspiratornia, a także reporterka Katarzyna Surmiak-Domańska oraz pisarz i dziennikarz Remigiusz Grzela – oboje specjalizujący się w pogłębionych i wnikliwych portretach psychologicznych opisywanych bohaterów.
Warsztaty odbędą się w Warszawie:
8-9 listopada – hazard i inne uzależnienia behawioralne
16-17 listopada – siecioholizm i inne uzależnienia behawioralne
Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz umieszczony na stronie www.fundacja-inspiratornia.pl
(Adres formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbt5LuG7VYwxNBdPRtHX82GgXHbPmmHKh-LsqsL-FVJFCGAA/viewform?c=0&w=1 )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.