Facebook Google+ Twitter

Ten mecz musicie wygrać

- Na pewno będziemy chcieli wygrać z Magnuszewem. To jest w zasięgu naszych możliwości - powiedział serwisowi Wiadomości24.pl napastnik Mogielanki Mogielnica, Łukasz Ptaszek. W niedzielę dojdzie do meczu Mogielanka - Magnuszew.

Trudno jest wskazać faworyta niedzielnej konfrontacji. Wprawdzie LZS Magnuszew jest na wyższej pozycji w tabeli niż Mogielanka, ale podopieczni trenera Wielgusa niechętnie oddają punkty na własnym terenie. Na korzyść gości przemawia fakt, że w rundzie jesiennej wygrali z Mogielanką 2:1. W niedzielę przyjadą pokonać Mogielankę po raz kolejny.

Czym może się przeciwstawić ekipa Wielgusa? Przede wszystkim zaangażowaniem w walkę i grą ofensywną. Jeśli zagra tak jak w pojedynku z Zorzą Kowala sprzed kilku tygodni i poprawi skuteczność, to wówczas Magnuszew nie będzie miał żadnych szans.

Kto będzie górą w niedzielnym meczu? To pytanie zadają sobie zapewne teraz kibice i zawodnicy obydwu drużyn. Będzie to mecz kończący obecny sezon i tak naprawdę mecz o nic, bowiem obydwie drużyny spadną do A klasy. Już nawet cud im nie pomoże.


Tekst ten dedykuję Karolinie Zawada

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.