Facebook Google+ Twitter

Tenis jest kobietą

Największy w Polsce turniej tenisowy kobiet J&S Cup przyciągający najlepsze zawodniczki z całego świata rozgrywany był w Warszawie na przełomie kwietnia i maja.

1 z 81 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Olga Brózda
Olga Brózda

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Tenis jest kobietą? Być może, ale kobietą z obolałymi łokciami, -"syndrom łokcia tenisisty" - niestety. Najswpanialszą rzeczą związaną z tenisem, są zarobki które osiągają zawodnicy, niewspólmiernie wysokie do tej dyscypliny sportowej, która jest nudna , jak mała, żółta, mechata piłeczka. Co do zdjęć, - to bardzo ładne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie ma lustra, które by lepiej odbijało człowieka niż jego słowa."
Juan Luis Vives

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.07.2007 22:55

hehehe... Jordan, posluchaj "dobry czlowieku" .... ech... nie moge pisac ze smiechu :-))))
"ton wypowiedzi adekwatny do wypowiedzi konkretnych osob" :-)))
Co Ty robisz Saint, jak ktos jest naprawde dla Ciebie niemily? Chwytasz za siekiere? :-)))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

1. Jak napisałem wcześniej zdjęcia są podpisane w inny sposób. Ja nie widzę kompletnie sensu podpisywania każdego zdjęcia z osobna, gdyż ich dodawanie trwało by nie dwie godziny jak to ma miejsce teraz tylko cztery. Skoro jestem autorem konkretnej galerii to jasno i logicznie wynika, że jestem autorem tych zdjęć. Poza tym przy dodawaniu zdjęć jest jedynie miejsce na ich opis, a nie na podpis autora jeżeli mam być taki konsekwentny, a jeśli już brać pod uwagę to co piszesz to powinno być dodawanie autora z automatu, ale to już inna bajka. Polecam więc dodanie np. 60 zdjęć i ich opisanie wczoraj robiłem to bite dwie godziny przy dwóch błędach w samym systemie musiałem dwa razy zaczynać od nowa.

2. Dobry człowieku ja w tej branży pracuje nie od wczoraj poza tym nie gram bo nie uważam tego za grę. Chciałbym także zaważyć, że zarówno teksty jak i galerie są moderowane zatem jeśli moderator uznał by to za stosowne na pewno zwrócił by tę galerię wskazując na braki, na które sie upieracie, a tego nie zrobił.

3. Oczywiście cieszy mnie fakt, że dostałem plusy, ale nie interesują mnie systemy ocen na żadnych portalach i prawdę mówiąc nie chce nikomu udowadniać, że jestem dobry w tym co robie. Natomiast ton moich wypowiedzi jest adekwatny do wypowiedzi konkretnych osób i póki go nie zmienią właśnie taki pozostanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Saint:
1) link j_gazecie_10747.html
Podpis pod zdjęcie (...) Każde zdjęcie musi mieć opis, imię i nazwisko autora.
2) chcialem zauwazyc, ze to jest Twoj pierwszy artykul (a wlasciwie fotogaleria) na w24. nikt Ciebie nie zna, a z Twoich wypowiedzi wynika, ze (niestety dla Ciebie ) to wlasnie Ty nie znasz regol gry. Nic w tym zlego. nikt nie kaze Ci wszystkiego wiedziec.
3) Maciek i Marek dali ci +, czyli najwyzsze uznanie jakie tutaj mozna rozdac. Powinienes sie raczej cieszyc miast sie obrazac. Przyznasz chyba, ze ton Twoich wypowiedzi jest raczej nie adekwatny do pochwal jakie otrzymales.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.07.2007 22:02

Obrazam Cie?
Ok... w tej chwili przestaje Cie "obrazac" :-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A wiesz, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie? W dalszym ciągu używasz pustej demagogii w dodatku obrażasz mnie tym co napisałeś i nie jesteś w stanie podeprzeć się solidnymi argumentami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.07.2007 21:03

Powtarzam: "nie chcesz? Nie musisz... Nikt Ci stryczka z tego nie ukreci..."
Czy jest cos, czego tutaj nie rozumiesz? :-)

Juz na pierwsze pytanie Macka zareagowales bardzo ostro, teraz uzywasz ciezkich dzial w moim kierunku.

Dla mnie to po prostu dziecinne i smieszne, ale rob jak chcesz... :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To napisz może gdzie te zasady są? Bo powołujesz się na coś czego nie ma. Albo inaczej może powiesz mi czego nie rozumiesz z tego co napisałem komentarz wyżej? Skoro jestem podpisany z imienia i nazwiska w górnej części strony to nie widzę potrzeby podpisywania każdego zdjęcia z osobna tak aby ten podpis było widać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.07.2007 20:18

Nikt nie bije piany... Sprawa jest jasna; podpisujemy swoje zdjecia i tyle... nie chcesz? Nie musisz... Nikt Ci stryczka z tego nie ukreci... stosujemy sie do przyjetych tu zasad i to wszystko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.