Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26174 miejsce

Tenisowe Mistrzostwa Libiąża

Trzynastu zawodników przystąpiło 12 czerwca do zmagań o Puchar Burmistrza Libiąża. Impreza jest jednocześnie otwartymi mistrzostwami gminy. Zawody rozgrywane były w ramach obchodów Dni Libiąża 2010.

Maciej Marchewka podczas meczu finałowego / Fot. Paweł SalawaPodobnie jak trzy ostatnie turnieje w Libiążu, także i ten zdominowany został przez Macieja Marchewkę z Chrzanowa. Kolejno ogrywał on przeciwników, a w finale spotkał się z reprezentantem Libiąża Miłoszem Pająkiem. O ile jeszcze w pierwszym secie libiążanin postawił twarde warunki zdobywając cztery gemy, o tyle w drugim secie nie miał już nic do powiedzenia przegrywając do zera.

- Musimy się zastanowić, czy w przyszłości nie ograniczyć listy uczestników turnieju tylko do mieszkańców gminy, bo z Maćkiem nie za bardzo możemy sobie pograć – żartował Paweł Uczestnicy turnieju wraz z organizatorami i Burmistrzem Libiąża / Fot. Paweł SalawaKasperczyk, prezes Stowarzyszenia Wspierania Sportu „Sokrates”, które wspólnie z LCK zorganizowało turniej. - Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zameldowania się w Libiążu, na osiedlu Flagówka czekają wolne mieszkania – dodał burmistrz Libiąża wręczając puchar zwycięzcy.
W meczu o trzecie miejsce Paweł Burliga, po jednosetowej walce pokonał wynikiem 6-3, Pawła Myrdko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.